Pitanje...

Pitanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MyX je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
i ja mislim da bi chip dobro doso..:) neki KN filtercic...:)
dosta za pocetak :icon_twisted:

Da ti jos nesto napomenem, dzabe ti je ako ti lahko udises zrak, dok ga s druge strane tesko izdises, znaci moras i malo auspuh odraditi, eh to je za pocetak, ;)

pa konto sam i skinut srednji lonac,pozadi stavit remus i cijev siru stavit da dobro izdahne sve sto svari..:D:icon_twisted::D
 

MyX

Član
ali pazi ne smijes previse veliki promjer cijevi staviti, onda gubis na performansama...ali dobijas na zvuku, pa sad vidi sta ti je draze :D
 
Član
MyX je napisao(la):
ali pazi ne smijes previse veliki promjer cijevi staviti, onda gubis na performansama...ali dobijas na zvuku, pa sad vidi sta ti je draze :D

konto sam negdje 60 ili 65...:icon_confused::icon_biggrin:
 
Putovanja.ba
Administrator
Nelle hajd ti baci sve na papir sta si konto i okvirno cijene podvuci i vidi kolko soldo dobije para.
 

MyX

Član
nemoj prelaziti 60, to je po mome misljenju, iako je to tematika za sebe, o kojoj ja bas pojma nemam, meni su na mome 2.0 preporucili 60ku cijev, a za tebe ne znam stvarno, ja na tvome mjestu ne bih 60 prelazio...valjda ima netko ko ce malo bolje o ovome reci.
 
Član
motor ce me izac od trice 1200 KM...a svoj prodam za oko 500KM.. kod sebe cu imat za mjesec dva oko 800 KM...tako ja mislim da bi trebalo bit dovoljno za prvi i najveci poduhvat...mjenjanje motora.
i jos neke sitnice ako zatreba promjeniti
sad za par dana najverovatnije kupujem komadnu plocu od trice i ostavit cu je do k legne motor pa da i nju montiram,uzet cu je za jeftine pare oko od 50 do 80 KM
onda idu elektricni podizaci oko 80 KM
centralka do 50 KM
remus je 300KM...ako nebudem imao dovoljno ide od 150 KM po narudjbi..
sportski volan 100KM
to bi bilo ono sve gotovo..a sad mi je samo motor u prvom planu pa onda sve ostalo
eto malo racunice

A sve sto mi ostane od ovog golfa naravno da cu prodat da malo popravim finansijsku situaciju..i probam dovrsit radove :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Jel samo centralna brava sama ili ide i alarm?

Druga stvar nije samo iscupat jedan prodat ga i stavit drugi motor, trebas i papirologiju za to zavrsit, tj atest, evo MyX nek kaze kako to ide kod nas.
 

IGY

Član
sve to sto si nabrojao, skupis fino pare, prodas svoga golfa i kupis kao kod men GTI i netrebas nista raditi na motoru, kakav dizel i povecavanje snage, to sve kad uradis trosice vise od mog GTI-ja a nece ici kao on,
a ako mislis na tablu od trice nemoj se zaljetati i kupovati ako je samo sat, jer sam ja sebi stavljao i k....u nije valjalo ima supljeg prostora koliko hoces, jedino cjelu konzolu od trice a to de dodze jace od 1000, i isplatnije ti je nakraju kupiti golfa 3 nego to sve raditi na dvici
toliko od mene za ovu temu
LP
 
Legend
igyracer_16v je napisao(la):
sve to sto si nabrojao, skupis fino pare, prodas svoga golfa i kupis kao kod men GTI i netrebas nista raditi na motoru, kakav dizel i povecavanje snage, to sve kad uradis trosice vise od mog GTI-ja a nece ici kao on,
a ako mislis na tablu od trice nemoj se zaljetati i kupovati ako je samo sat, jer sam ja sebi stavljao i k....u nije valjalo ima supljeg prostora koliko hoces, jedino cjelu konzolu od trice a to de dodze jace od 1000, i isplatnije ti je nakraju kupiti golfa 3 nego to sve raditi na dvici
toliko od mene za ovu temu
LP

najpametnije mame mi ;)
 

MyX

Član
@nelle: ma mozes svoj motor prodati i skuplje covjece, najmanje 7icu mozes uzeti za njega

@Fele: mene je kostalo slijedece: carinska deklaracija 200 marki, atest 100 marki, racun od servisa za ubacivanje motora 20 marki + nova saobracajna i ostala sranja
 
Putovanja.ba
Administrator
Prije ces od Bube Porsea napravit nego od tog dizela auto sa 100ks
 
Putovanja.ba
Administrator
MyX je napisao(la):
@nelle: ma mozes svoj motor prodati i skuplje covjece, najmanje 7icu mozes uzeti za njega

@Fele: mene je kostalo slijedece: carinska deklaracija 200 marki, atest 100 marki, racun od servisa za ubacivanje motora 20 marki + nova saobracajna i ostala sranja

Znaci motor vise nije 1200 nego 1600 i vise, jel tako?
 

MyX

Član
Fele je napisao(la):
Znaci motor vise nije 1200 nego 1600 i vise, jel tako?

upravo tako, a gdje je jos ubacivanje motora, nosači, varenje, sklop elektricne instalacije i njeno spajanje.... :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top