Pitanje...

Pitanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovak trebo bi da radim generalnu na golfu...GTD 71KS...zanima me ugradnja intercooler-a i KN filter,gdje se moze nabavit i koliko kosta,naso sam novu turbinu 400KM...ima li sta povoljnije il je to ta cjena???
;)
 
Putovanja.ba
Administrator
Evo ja cu opet reci svoje misljenje, ne isplati se na diesel trosit pare i ulagat u tu masinu. Stedi i kupi za par godina jace, al misli da je za Sarajeva 71 dovoljno i da nije bas slabo auto za grada. A za cijenu turbine ti nebih znao reci. KN filter?! Sa njim neces nista dobit osim potrosnje.
 
Član
paa..ok..imas dobro misljenje kad bolje razmislim..fino je ocuvan golfic,samo et preso je 250.000 km a nije se nikad otvaro pa mi pocinje pusit kad predjem 3000 obr...crno..
pa me to nervira uzasno...
imal neki savjet za to
 
Putovanja.ba
Administrator
Tu ti nebih mogao pomoc. Pricekaj ujutro ostale da ti nesto napisu ako imas jos nesta bujrum.
 
Član
Imali smo mi turbinu za 80-100 km al prodata. Moze to puno je jeftinije od 400 km.
 
Član
nadji sto vecu turbinu, uradi auspuh prvo veci Fi stavi jedno 68, 70 turbak je pa ce bolje ici K&N ti je 150KM da znas org. evo sad sad sam ti gledao i preporucio bi ti da stavis BMC CDA dobices 10hp
 
Član
jah u pravu si ti kompresor...i tamo pise da nije potrebno ugradjibat intercooler ako radi do 0,8 bar...aaa moze li se kako povecat da radi na 1 bar i da se ugardi intercooler...???
 
Član
Nelle vjeruj da se neisplati ulagati u takvu masinu,imao sam istog takvog GTD-a
i kad sam sabrao i oduzeo otisao i kupio BMW.
Dizel nije auto za gasova tj mozes ti gasati ali neces dugo crkne nesto uvijek!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top