Pitanje...

Pitanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I sve u svemu neisplati se raditi na tom golfu nista, najpametnije prodas fino autic, dodas te pare silne koje spominjes i kupis GTI-a, pa na njemu radis poslije, pa onda znas sta si uzo i na sta dajes pare, a ne na neke dizelske skoljke.
 
Član
To te izadje isto kao kad sam ja kupio VR6 massinu da ubacim u svog golfa. Pa kad sam vidio sta se sve treba raditi i kad sam sve sabrao prodao VR-a ,jer bi me jeftinije doslo da kupim tricu VR-a i poradim na njemu.
 
Član
sto se tice nosaca netreba se nista prepravljat,pasu mu nosaci..al et hvala vam na komentarima..bolje razmislja sigurno 10 ljudi nego jedan :)
i sto se tice GTI-ja da uzmem sve je to skrseno..izlupano...razdrdano..rijetko koji da valja al et.. :)
 

MyX

Član
Nelle_G je napisao(la):
sto se tice nosaca netreba se nista prepravljat,pasu mu nosaci..al et hvala vam na komentarima..bolje razmislja sigurno 10 ljudi nego jedan :)
i sto se tice GTI-ja da uzmem sve je to skrseno..izlupano...razdrdano..rijetko koji da valja al et.. :)

hoces reci bolje razmislja magarac i jedan covjek nego sam covjek :D:D:D
 
Član
MyX je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
sto se tice nosaca netreba se nista prepravljat,pasu mu nosaci..al et hvala vam na komentarima..bolje razmislja sigurno 10 ljudi nego jedan :)
i sto se tice GTI-ja da uzmem sve je to skrseno..izlupano...razdrdano..rijetko koji da valja al et.. :)

hoces reci bolje razmislja magarac i jedan covjek nego sam covjek :D:D:D

heheheheh ee jesi i ti cvaka..:D:D:D heheh
e ovako mogu ja uzet GTI-ja nije frka samo sto bi mi od 7 dana 5 stajo na parkingu...a ovako ako se ovo sredi vozam se svaki dan bar do faxa i nazad,i nekad izac navece, jbg ipak sam student...ne radim nigdje. Druga bi prica bila da radim.. :)
ima takav jedan blizu mene kupio m3 bmw e30 upali ga malo 2 put sedmicno obidje krug po prakingu i ode mozda do grbavice najdalje i tivra se kuci,e to ninasta ne lici...heheh :cool::icon_confused:
 
Putovanja.ba
Administrator
Pa jarane vozaj onda to sto imas, sto izmisljas neke karafeke, i ja studiram i cuvam pare da uzmem normalno auto, jer hocu sam sebi da kupim auto a ne da starci mi kupuju. Vozi to sto imas kakvo je i budi zahvalan, vjeruj mi bacat pare u auto koje je tvoj vrsnjak ne isplati se. Ne racunajuci one koji se trkaju i postizu rezultate sa tim ulozenim.
 
Član
Pa ako si student i kad to pricas, neznam sto onda ikako ulazes tu toliku lovu u novi motor i ko zna sta jos.
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
MyX je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
sto se tice nosaca netreba se nista prepravljat,pasu mu nosaci..al et hvala vam na komentarima..bolje razmislja sigurno 10 ljudi nego jedan :)
i sto se tice GTI-ja da uzmem sve je to skrseno..izlupano...razdrdano..rijetko koji da valja al et.. :)

hoces reci bolje razmislja magarac i jedan covjek nego sam covjek :D:D:D

heheheheh ee jesi i ti cvaka..:D:D:D heheh
e ovako mogu ja uzet GTI-ja nije frka samo sto bi mi od 7 dana 5 stajo na parkingu...a ovako ako se ovo sredi vozam se svaki dan bar do faxa i nazad,i nekad izac navece, jbg ipak sam student...ne radim nigdje. Druga bi prica bila da radim.. :)
ima takav jedan blizu mene kupio m3 bmw e30 upali ga malo 2 put sedmicno obidje krug po prakingu i ode mozda do grbavice najdalje i tivra se kuci,e to ninasta ne lici...heheh :cool::icon_confused:
de ga pitaj hoce li prodati tog M-a
 
Član
ja to nebi radio, ako vec mozes da obezbjedis pare za to prepravljanje i ubacivanje novog motora (promasena investicija) kojeg nikad neces moc prodat po istoj cijeni, onda ti je puno bolje uzet GTI-a i hadzija si.
 

IGY

Član
11.04.07 10:41 datum zadnjeg komentara na ovu temu

pripazi malo na dizanje starih tema
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top