peugeot 406 coupe 3.0 V6

peugeot 406 coupe 3.0 V6

BHT Ovisnik
Barumke ce jos malo pricekati jer sam ja kao ja standarno peh, pa mi je nedavno bio uz brdo poceo kuhati i pukne crijevo vode,sreca nije dihtung glave. I hajde taman sredio neke sitnice sto je kapilo ulje na deklu, i usput rekoh idem napokon promjeniti ulje koje sam kada ikada kupio sa filterima. Usprem Total ulje,odem nesto do grada,malo stisnem upali lampicu od ulja, ugasim i upalim sve OK. Sutra dan se iz grada vracam,taman nasuo goriva i idem ga propuhat kad 1km pred kucom na 180 izbaci lampicu ulja i pode lupati,ja samo stao kraj puta,nisam htio voziti,odslepam kuci. Ispustili ulje,iam sta viditi, puno špene. Ocito zaribao na lezajevima, pun mi klinac vise generalki i zajebancije i odmah se dam u potragu i uzmem drugi motor,od starog clana sa foruma Scorpio.
Motor je iz Lagune,identican, samo mlađi i presao 160k sa servisnom knjigom, te druge smjene upalim auto neki dan i odem do Jajca da se nademo,daleko mi bio Prnjavor,ionako dosao kuci u 4h pa ujutro u 6 na posao hahah. Uglavnom motor je odmah ubacen,a drugi cu rastaviti,pjeskariti i praviti stol u sobi.
f074b1A.jpg

I jucer onda nakon noćne upalio auto i otisao u Split do kolege po hladnjak klime i hladnjak vode sto sam davno narucio u njega. Ovaj sto je u autu je totalno drugaciji od ovog originalnog.
tZnNmM9.jpg

Taman cijelu placu bacio za motor,ruke i te gluposti, pa ce ostatak sacekati,bitno je da radi
 
Super Moderator
uh pa dobra ti plata onda kad ti je sve mogla pokriti :D eto sad imas i sto, boli te briga hahahahaha :D
jbg sta bi desi se, bolje ranjen nego mrtav :)
 
BHT Ovisnik
Dobio motor za 450km, jeftinije nego je stari platio neki dan za passata 2 1.6d hahah. Jbg, radio po obe smjene,taman rekao sad cu fino malo pocet ziviti kad sipak :D
A ocito je prosli vlasnik nasuo ATF ili nesto slicno jer je garant i njemu poceo ribati, i to je trajalo dok nisam promjenio ulje
 
BHT Ovisnik
hahah daleko je prvi, ova dosla i samo je proslijedio drugima :p Jedina sreca da za 700km radis kao konj od jutra do mraka cijel mjesec pa je nemas gdje potrositi, s posla dodes kuci i spavanac,a posao 1km od kuce pa ne trosim ni gorivoo hahah :p
 
Član
jarane tebe bas krenulo, sto bi neki cejf sebi ispunio, moras radit masinu, i na volvu i sad na kupeu, al sta bi, cinjenica je da vecina ljudi zamazuje mane auta i samo gleda da ga se rijesi i zavali nekog drugog...
valjda nova masina bude sluzila dok je auto kod tebe :)
 
Član
bolje se bez k.u.r.c.a rodit neg bez sreće, ako imas sreće mozda ti i izraste
vazda belaj neki prijatelju
 
Član
NIKAD, COLE, al bas NIKAD nemoj uzeti auto od "sarajevskih trkacha"!
Isti sam ti, par auta sam od njih uzeo, pa evo i sad audija, to su prevare nad prevarama, na sta su sve spremni ne mozes vjerovat. Crkli su mi i motori i gorila auta koja sam od njih uzeo, ti ljudi nemaju obraza nimalo! et ovo tebi sto se desilo meni je diglo pritisak ne mozes vjerovat, pogan sarajevska. Zao mi te Bgm, al tita ti nemoj vise auta od njih, zaobidji Sarajevo koliko god mozes. Evo meni sad momak sto je bio njegov audi trazi jos 200km da prijavi tablicu koju je on izgubio, da bih ja mogao registrovati auto. Znaci, bagra nevidjena, a auta im jos gora.
 
Član
Auto kad se hoce sebi , ne kupuje se na piku jbg , kupi se preko ljudi od poznavaoca nekih ,
A i kad neko hoce zamjenu da uradi ,da pristane , 90% je auto lose jer zna da ga nece prodati u priliku u toj cijeni.
To je moje misljenje.

A bas mi je zao , to je tuga , ali ga i ti upires do bola :D
 
BHT Ovisnik
Pa od poznanika mozes kupiti golfa tdi, a ne auto koje ti se svidja,da se razlikujes od drugih. Evo primjer ako zelis ovog pezoa reci mi tvog poznanika da kupis? ili mozda volva turbaka? Gdje drugo mozes kupiti auto nego na piku il nekom oglasniku,a onda mozes vidjeti ima li raje da poznaje to auto u tom mjestu. Jbg,uvijek auto uzimam srcem, ne gledam posto cu ga poslije prodat. Inace bih vozao diesele golfove,passate,punte, a4 i sl. Budes donji,ali to je entuzijazam. Auto je po meni odraz karaktera, ljudi sa ovih 90% istih auta su za mene ljudi bez karaktera, vode se politikom kud svi turci tud i mali Mujo :D
Ja sam belaj nerodeni ja mislim,al zato kad me sreca posere morat ce biti velika nadam se hahah. valjda ce i motor sluziti sada,izgleda dobar,i laguna je automatik bila pa to nije bilo trkace auto od kojeg sam uzeo motor,jos svicarac.
Za ovog sam mislio da je nornala coek sto sam uzeo auto,al ga je i on u kentri uzeo,jebat ga,sljedeci put ću pametnije,nadam se da cu jednon uspijet prodati auto za kes i onda samo skupljati novac,voziti od staraca E46 jer je ionako 90% u garazi,samo ga ja vozam,pa od novaca kupiti sebi po ukusu neki S60 turbo AWD, ili bmw. Ali bas po zelji
 
Član
Nisam ja mislio na ovih 90% to sto si ti rekao , ja se slazem sa tobom u tome , nema ni jedan volvu u Mostaru da ja znam , da se vozi i tako ..
Ma biti ce to dobro abd , samo lagano , bas si ti ljudina i vratiti ce ti se sreca sigurno ;)
 
Član
A jesi baksuz. Cole auto se pogleda i pregleda. Znaš o autima hvala Bogu.

Kupovao sam i ja auta srcem, sve naturpijane jurilice stare po 10 godina pa nisam nikada otvarao motor niti imao neplaniran trošak veći od 300 km. Kupi nekog japanca, zavrći i uživaj. I okani se plina, pogotovo auta sa već ugrađenim plinom. To su u 99% izraubani grobovi lošiji od dizela.
 
Pa ne možeš ti znati da će se auto pokvariti jbg, svako polovno auto je mačak u vreći. Čak i novo auto kad kupuješ zna biti fabrička greška pa nešto ode ali tu garancija vadi stvar.
 
Top