peugeot 406 coupe 3.0 V6

peugeot 406 coupe 3.0 V6

BHT Ovisnik
Evo nekako, nenadano dođoh i ja u francuze :)
Prvo da se prisjetimo proslog vozila, volvo v40 T4 turbo. Mnogo ljubavi,zivaca,novca i vremena je otislo u njega. Na autu je bukvalno sve novo bilo,al sad okrecemo novu stranicu:
powue48xhhtiv38xm6r.jpg


Vec neko vrijeme se mislim uzeti nekog coupea za promjenu. I tako nakon prvog vlastitog auta coupea, pa 2 karavana, opet dođoh na coupea. U pitanju je kao sto pise peugeot 406 coupe 3.0 V6 s novijim motorom od 207KS. Auto mi se uvijek sviđao dizajnom,za svoje godine meni jako lijep. Posjeduje naravno plin, od opreme kao svaki ovaj V6, full koža, tempomat,digitalna klima, sicevi na struju, retrovizori preklopni na struju, grijanje siceva. Uglavnom sve, i viska,nisam time ni opterecen ali eto. Iznenadilo me sto ima tvornicko pojacalo i dobru muziku, cak se mislim da li bih ubacio svoj Alpine type R u SP kutiji. Auto nije u bas najboljem stanju,al opet kakav je bio volvo ovdje ce biti manje ulaganja. Prvo moram srediti senzor ABS-a. Zatim kupiti nove farove jer je ocito naprijed negdje naslonjen,malo udaren bio pa su popucale kopce farove i to je skarabudzeno, da sam cijelim putem svijetlio metar ispred i po 2-3 spratovima u vis. Tako da ce to biti prvo od estetike. Zatim vec sam nabavio usput,prije nego li sam dosao kuci crvenu kožu. U biti vec je bila dogovorena prije samog auta od kolege Srete,pa je i to tu i ceka ugradnju. Ostale sitnice standarno idu jedna po jedna. To je ono bitnije. I naravno prije svega registracija, koja ce sacekati par dana. Da ne gnjavim evo slika. Radova ce biti sitno nesto, naravno utegnuti ga da je dobar,a vani samo neke fine 17,vjerovatno bez spustanja, da napokon uzivam u autu.Lece vec ima,xenone ja imam tako da je sve tu :) Uzeo sam ga zato jer je auto samo od sebe fino i nista mu ne treba.

Prva na rastanku s bivsom ljubavi
KnCGhrT.jpg

AL9KLxk.jpg

bAWaKpk.jpg

38S4uvi.jpg

S drugom ljubavi na slici
a5KFrP1.jpg

zatim koza koja ceka :)
OlyGOup.jpg

Eto ga :)
 
Član
Dobar pug kolega nema dalje . Bice tu radova znam ja tebe dzabe se ti sad opires :p jos danas kad ga probamo i platis nam slatku nece bit boljeg haha
 
Član
Dobar pug kolega nema dalje . Bice tu radova znam ja tebe dzabe se ti sad opires :p jos danas kad ga probamo i platis nam slatku nece bit boljeg haha
Slazem se sa kolegom,mnogi su ovdje tako pricali na pocetku
kao nema vise tuninga,ulaganja u gluposti blaaa bllaa blllaaa
vjerujem da ce i sa tobom biti isti slucaj
u glavnom neka je sa srecom i puno predjenih km ti zelim i sa ga dotjeras na priblizan nivo kao sto je bio volvo
 
BHT Ovisnik
Hvala svima,drago mi je da vam se svidja,i meni je haha :D nadam se da ce sluziti kako treba. Na felgama ovim uzivo je sasvim lijep,nisu tako male,al ce ostati za zime,a kada otopli samo 17 i to je to. Auto je u sustini lijep da nemam sta tunirat. Gewinde necu nebitno koje auto,jer ne odgovara mojoj voznji,nasim neravninama. Ne da je neudobno,nego nije vozljivo.
Kozu crvenu trenutno imam bez tapecirunga,ali ide i uz crne tapecirunge za pocetak. Nasao sam i crvene vec,ali ce malo sacekat,imam vecih prioriteta.
Hahaha bona neces ga tek tako danas probati hahah nije regan,naći se zajebavati,jedino ako Vika isao u grad da podjem za njim,moram zavariti drugi srednji lonac sto imam,ovaj se bio otkacio s gumice i na spoju se malcice otvorio pa me zivcira.
 
Top