peugeot 406 coupe 3.0 V6

peugeot 406 coupe 3.0 V6

BHT Ovisnik
A baksuz i gotovo. Auto sam 2x pregledao kada sam kupovao. Bilo je gluposti kao svako koje sam rijesio,al motor djelovao ok,vukao, eno i na pisti se gonjao. Probalo je i raje s foruma auto. Al eto,promjenim ulje i belaj. I volvo me sluzio bez ijednog problema godinu i belaj. Da ja ne odrzavam auto, da ne mjenjam prije vremena ulje, da ne sipam originalno, svaki dio zamjenim kvalitetnim, ne derem na hladno, sve po PS-u pa hajde... Stvarno kao da me netko prokleo
Jos samo japanca nisam imao,osim trerenca kojeg imam, al ce i manji japaner nekada u garazu,to sigurno. Za sada cemo se sluziti ovim, mada zbog nekog posla kojeg planiram mi treba jos jedan auto,ili jedan veci,pa trenutno imam nekog A8 kojeg bi mogao trampiti ili jednu bembaru,al o tom po tom, skrsili smo sad i u ovo para pa cemo vidjeti, svi govore ostavi,dao para, fino rijetko auto,al tko zna. Belaj je sad iza,to je bitno :)
 
Član
Jao kakav kanal druze, ali nasmija me to kako si napisao.
Eto pokenja mi se motor totala i odmah slika novog motora koji je već u autu!!!
GOSPODIN covjek.
Svidja mi se auto kao i tvoj ukus u auta.
 
BHT Ovisnik
Hahah hvala. Nekada bih volio da se drogiram, pusim i pijem kao sva normalna djeca, te naravno vozim od staraca auto,parkiram,kazem pokvarilo se i ćao. Al jok, ja moram biti izuzetak :D
 
Član
Jebo me svak usao sam u tvoju temu na zadnju stranu, i vidim prvi post pise baksuz sam i eto. Nisam se morao ni vracati na predposljednju znao sam sta se desilo. Jebi ga, samo cu to reci, prati te to, al ajde valjda je gotovo i s tim. Zao mi je sto rintas ko konj i onda placas ovakve stvari, ali ajde, valjda je i to zivot. Bitno da si sad rijesio, doci ce prvi opet hehe :)
 
BHT Ovisnik
hahaha samo vi zajebajite, posrat ce i mene nekad sreca :p
Optimistican sam,pa se uvijek nadam boljem,vidjeti cemo :D
Kako sam jutros u 9 otisao na poso uspjeli ranije zavrsiti do 20h i odmah se zarovim u garazu. Skinem hladnjake,vezni lim i te pizdarije. Opća katastrofa, pa sam napokon ubacio ovaj novi hladnjak,ubacio i ventilator iz volva, ustimao farove,sada sve 5. Onda se napokon bacim na branik. On je dosao udaren i stvarno grdi izgled auta. Pa sam ga onda malo prvo industrijskim fenom zagrijao,vratio u liver kako treba da bude. Onda lemilicu u ruke i vario. Spojio sam sve u 1 tijelo. Sutra radim o 13h pa cu nastaviti prije posla smirglati i kitovati s kolegom pa farbati. Na isti princip sam radio i bmw-a kad je stari udario i drzi vec 2 god bez ikakvih problema. Jedino se bojim sto je srebrena boja pa ce biti tesko potrefiti nijansu,ali kako god nitko mi ne bi to uradio ispod 150-200km s lakiranjem,ovako mene nece kostati sve 20km pa cu biti zadovoljan ako i bude malo razlike u nijansi :)
SJYudGD.jpg
 
Član
To ti se desilo zato što ja auto nisam provozao još,i taj će ti motor beknuti ako ga ja ne provozam uskoro :D
 
BHT Ovisnik
Brate Stane volvo mi je vrisnuo dan dva nakon sto si ga onu vecer vozao kad smo jednom bili na picu hahahah
Nema ga veceg baksuza od mene hahah A volim svako auto sto uzmem pa i Ovo, jest da popusim,ali volim da je bar jedno auto bolje na cesti :)
Vcrs zavrseno lakiranje,sutra nakon posla aBd malo poliranja da se jos ugodi i montiranje :)
t1MaXUN.jpg

Z8xfHf2.jpg


GAcL2pQ.jpg


dok sam bio na poslu kolega mi je pripremio i vcrs sam ofarbao, u globalu kad se gleda se nista i ne primjeti. Kako god za 15KM sam zadovoljan :)
 
BHT Ovisnik
Hvala. Samo lemilica i plastika. Spojim sa originalnim komadom po malo i onda s drugim komadima talim i stvaram jedno tijelo
 
Top