peugeot 406 coupe 3.0 V6

peugeot 406 coupe 3.0 V6

Super Moderator
Uzmi, ja sam rodjaku na megane coupe novi nabavio bravuris 3 205/50 17 i na A8 19'' bravuris 3, sve super. Ja sam kupio bravuris 2 sebi na focusa 205/50 17 i prezadovoljan sam bio. Bilo me malo strah kupiti, pregledo testove mjesec dana i onda odlucio da uzmem pa sta bude. Bile oko 140 KM komad a recimo continental cs5 (koji je sigurno bolja guma) je 270+ KM. Na testu bravuris 2, sto se aquaplaninga tice, medju 20-ak guma je bila na drugom mjestu, ispred nje samo continental csc 3
Trose se mozda malo vise jer su poprilicno mekane, al izdrzat ce 3 sezone sigurno. Bravuris 3 je mozda i bolji od 2, on je tek izaso prosle godine, a bilo ih je tesko nabaviti u bosni
 
Član
Nemoj nesto pogrjesno shvatiti felge nisu lose a ni ruzne, ali su nekako preobicne i nista posebno, al eto ako se tebi svidjaju onda ok a mozda ce biti druga prica kad se postave, vidicemo :)
 
BHT Ovisnik
@allroad Hvala na informaciji,tako sam nesto i mislio. A bolje i da se trose nego da su tvrde pa ne lijepe,auto sigurno kod mene se nece toliko ni zadrzati,ali gume mogu prebaciti onda mojima na e46, a cijena dođe kao nankang,tkao da cu ih def kupiti,zato cu radije sacekati i uzeti :)
Hvala @vladica85 , slazem se da nisu nesto posebno, ali sam to i trazio. Auto je po meni elegantni coupe i taj stil zelim da zadrzim,zato sam i trazio ovaj tip felgi i koliko sam istrazio i pregledao mislim da ce mu fino leci. Evo uslikao sam ih pored auta i samo ih fotosopirao na auto:
kbOcNX9.jpg

Meni nekako taman kulturno,nista extremno,jer to i trazim. Imao sam ponudu za 18 u kentru gdje bih stvarno dobro prosao,ali mi je dosta tih niskih profila i zajebancije,zelim onako fino i kulturno auto. Imao sam od volva skoro nove 215/40 koje sam mogao ostaviti,al sam ih prije 2 dana prodao jer to vise ne zelim.
A imam i Eibach opruge također bukvalno nove 40/40 koje bi mi kolega dao jer mi pliva nesto novca,pa se mislim dal da ga spustam, ukoliko i to ucinim onda bi to izgledalo ovako i autu ama bas nista vise ne treba po meni :)
http://i.imgur.com/on05kPr.jpg
Svi komentari su dobro dosli, taman i da su losi :D
 
Član
mjera tockovi, nije kupe za nekog nabrijavanja i ubijanja u pod, fabricki je blizu savrsenstva-pogotovo za vrijeme u koje je izasao
 
BHT Ovisnik
Hahah hvala,cim prije montiranje i sl., nemam vremena da odem do tokara. Danas mu ulje zamjenio, bacio đir ,inace je poso kuca poso
e2haSON.jpg

OwEEldc.jpg


i evo ga viri iza mrcine :D
9g1u1zD.jpg
 
Šta bi na kraju sa hladnjakom, ima li neko riješenje osim potpune zamjene novim ?

Pug će biti savršen kad staviš 17ke :)
 
BHT Ovisnik
Šta bi na kraju sa hladnjakom, ima li neko riješenje osim potpune zamjene novim ?

Pug će biti savršen kad staviš 17ke :)
Nadam se !
A po pitanju hladnjaka,evo ga, sutra putuje iz Zagreba u Knin,onda moram nekako probat uhvatiti vremena da odem do Splita da ga preuzmem
6eKAlF3.jpg

U pitanju je nov novcat, potrefio jucer na neku akciju koja je trajala jos samo danas i morao sam ga ugrabiti,moj hladnjak uopce nije original, nema u opce za ozraku saraf. U nedjelju sam isao za Rujiste i digne mi temperaturu i pukne crijevo vode,al doslovno explodira,vec sam kontao da je dihutng glave,spremio se na to,kad sam vidio da nije originalni hladnjak malo njuskao i nadem preko njuskala firmu iz Zagreba AHC koja se bavi samo hladnjacima, te kupim ovaj i nov hladnjak klime koji je također na akciji, oba su spusteni vise od pola cijene :)
 
Član
Što ja mrzim kad kreteni stavljaju divlje dijelove na auto, sreća da si to na vrijeme skontao, mogao si na ljeto s trebom na more pa ti se to dogodi...
 
Član
Ja zvao jer uzimam istu dimenziju. U AO Leko 140km, za kes jos 15% dole,zavisi koliko guma uzmes,al to ti je to,5km +/- svugdje jer svi nabavljaju od Vibara u Sirokom. Ovogodišnje dolaze tek krajem 3eg mj. pa cu cekati
vala nek su i 17" malo spale cijenom... Lijepe su felge, imaš li čepove?
 
Top