peugeot 406 coupe 3.0 V6

peugeot 406 coupe 3.0 V6

Član
kosto si i rekao nije bog zna sta hahahha za tako fino auto ruzno je, ali kad kosta 10 km, onda je dobro i isplao hahahah
 
BHT Ovisnik
Ne jebi,uzivo je ljepse haha. Bolje nego poderano,a uzivo se fino uklopi, ovdje je u glavnom planu pa se bas istice :D
 
BHT Ovisnik
hahahaha dosta bacanja love u auto :p
Samo ono neophodno,nikakvi posebni detalji. Bio je poderan volan,ovo sam stavio,vidit ces uzivo da nije tako strasno. To su i za volva govorili,al uzivo bude ljepse :p
Jos od kozmetike felge,malo eventualno spustit, i mozda blago zatamniti od sunca,al da se vidi unutra. Meni dosta vise :p
 
Član
Topla preporuka - profesionalno presvlačenje volana kožom...ja sam radio kod Esmera i ekstra, evo već treća godina. Tako i ovo. To od 10 KM je ok kad imaš golfa jedinicu i nemaš sutra hljeba da kupiš, a na ovakvom autu to je totalno bezveze.
 
Član
Ma predobra stvar ,na slikama nije ni slicno kao uzivo .A vidim da si se ispraksiro samo tako :p ,na iducem autu ces doktorirat hahah
 
BHT Ovisnik
To su svi pljuvali i na volvu,ali uzivo druga prica,evo zna i Tarik, sam je vidio. Tocnije ja u njega vidio pa sebi odradio. Originalni volan je poderan i ljepljen trakom,tako da ce posluziti. A evo da na volvu nisam rekao ne bi nitko skontao da sam ga sivao akda se vidi u krupnom planu. Jedna te ista koza
00NWU6o.png
 
Član
Da sam znao da ćeš Pug-a uzeti,ne bih ti nikada onu 607-icu hvalio onoliko :D Šalim se,zovem te sljedeći tjedan nekada da to vidim kako treba,ovako te samo u prolazu viđam :)
 
BHT Ovisnik
Hahaha vjeruj da sam vagao između 67 i 406 coupea. Kontam hocu li gospodsko auto il momacko jer sam i 607 dobivao te uzeh ovo. Al morat cu nekad i 607 uvrstiti u vozni park,auto je brod :D
Zovi jasta ces bolan :D
 
Član
Ima kolega 607, motor kao tvoj. Jedino nema kurvu ugradjenu da gladi muda dok vozis, ostalo sve ima sto je moglo ici u njega. Da, i ja sam se zaljubio u taj auto kad sam ga vidio i ne moze se porediti sa "obicnim" 607. Druga stvar, mrzim automatik mjenjac, ali 607 mi je auto za samo taj mjenjac.
 
BHT Ovisnik
Ja sam uvijek bio protiv automatika, ali bih bez razmisljanja bilo koju slicnu lađu kao taj 607 uzeo automatika. To nije auto za trka i sl. Zavaliti se u one fotelje i samo opusteno. za 10ak KM stvarno tesko da mozes imati bolju krstaricu.
 
Član
Onaj što sam ja vozao je prodan za puno više od 10 000 km,jer je bio kraj 2008-e,od opreme je imao sve. Nikada ga prežaliti neću. Na njegovo mjesto došao Tiguan.:(
 
Član
Brate moj, popratih ti malo ovu temu i fino ti to sve kao po staroj navici. Neka je sa srećom, a Peugeot je vrh, jedva cekam da ga uzivo vidim.
 
Top