peugeot 406 coupe 3.0 V6

peugeot 406 coupe 3.0 V6

Član
Lijep coupe :) felge obavezno uzeti al lagano ima vremena do sezone :) Volva vidjam svaki dan po gradu lik ga ne gasi :D hahahaha
 
Član
Kad vracas Peugeot znak na masku? :D Fin autic, samo srediti sto treba, kakve ljepse felge i izgledat ce za 10. Ako se je dobro sjecam, 406 Coupe je tvornicki dolazio uz Brembo kocione celjusti? Sad nisam siguran jel se to odnosilo na prvu V6 masinu ili i ovu tvoju. Samo nek te sretno sluzi, ako je ta masina u ok stanju, vjerujem da ces imati mnogo manje problema nego sa Volvoom. Kakav ti je ovaj Peugeot za vozit u odnosu na S40, ljepsi ili ne?
 
BHT Ovisnik
@aneL-TCE
taman tako,ima vremena,bit ce nesto do tada :) goni li ga kako, i sluzbeno auto mu je volvo kaze :D
@VR6Boki
Neka,bolje bez znaka,netko ce misliti da vozim neko bolje auto hahahha :p Sala,nemam ga nigdje za naci,ali mislim zalijepiti foliju na znak i da mi odradi logo,tako da bude kao original, to moram i nazad.
Starije nisam vidao,dok ovaj ima Brembo. Neki dan kada sam radio kocnice bas ih skidao, nemoguce kako su lagana,ja mislio to ce biti bruka tesko. Motor je dobar,stvarno dobro vuče sto me iznandilo,jer sam mislio da nece moci zamjeniti onaj turbo udar,al bome ide. Malo kao kapi ulje,pa sam gledao sve, slijeva se s dekla gore,tako da nije strasno,deklo se jednostavno skine,stavim novi dihtung ili diht mase,kako li vec ide i to je to. Atmosferac je,pa se nadam da nece biti problema kao na volvu. Auto je stvarno oko mehanike i toga bio prilicno zapusten al sve sređujem. A za voziti kakav je. Pa to mi je malo tesko odgovoriti haha. Nekako skoro identican kao volvo. I polozaj za volanom i sve,neznam kako bih opisao, kao da vozim volva samo da malo nize sjedim. A volvo mi se stvarno svidao za voziti tako da mi se sviđa i ovaj. Teksam ga prije 2 dana registrovao pa nisam stigao bas isprobati ovako duze rute,krivine i to ali javim utisak.

Kako vec gore rekoh ovih dana sam uradio sva 4 diska, sve 4 plocice promjenio, promjenio selene zadnje i registrovao ga u cetvrtak. Kako nije bio registrovan u garazi lagano raduckao oko tih stvari. Imam jos zamjeniti stabilizatore na zadnjem trapu,jer mislio sam da mi samo seleni prave problem sto lupka i na rupama zaplese zadnji kraj, ali imam i ovo. To bi mi trebalo stici u utorak pa cu to lako promjeniti i odvesti na špuru tako da završim sve sto se tice trapa i mehanike,onda ostaje samo sminkanje i uzivanje :)
 
BHT Ovisnik
Nikada,a mozda ni tada hahah :p
Jedino pasaat mi prolazi od vagena jer nije toliko krut kao ovi ostali,a i to bome relevantno hahah. Kad bi bila fina ponuda uzeo bi vagena samo u zamjenu da preporodam :p
 
BHT Ovisnik
Bas me cudi haha, valjda ce ga cuvati iako ga gazio :)
Evo tek onako 2 slicice, sve sam utegao sto je bilo trapa,nigdje se nista ne cuje, te danas namontirao druge farove,mad ai njih treba malo ispolirati. Sljedece mozda skroz blago zatamnjivanje,cisto radi sunca i nadam se i felge neke :)
0H1MuJo.jpg

HeHK21Z.jpg


Ako tko ima ova 2 poklopca felgi, il zna gdje ima nek mi javi,hvala :)
 
BHT Ovisnik
Siceve 2 dana vadio, malo isjekao vrha vodilice, i cijeli jedan dan tukao sa sarafcigerom da ga odvijem,uzas...
Ja ne nađoh znak,osim kao u mene hahah ali naletiti ce i to :D
U mene uvijek plin, uvijek ima opcija benzina :D Mada mi sad kolega ocistio isparivac komplet, extra mapirao,nemogu nikako osjetiti razliku benzina i plina
 
Član
Siceve 2 dana vadio, malo isjekao vrha vodilice, i cijeli jedan dan tukao sa sarafcigerom da ga odvijem,uzas...
Ja ne nađoh znak,osim kao u mene hahah ali naletiti ce i to :D
U mene uvijek plin, uvijek ima opcija benzina :D Mada mi sad kolega ocistio isparivac komplet, extra mapirao,nemogu nikako osjetiti razliku benzina i plina
Ko ti radi mape i moze li kopcati Agis ECU plina?
 
BHT Ovisnik
Hajde sada ocekujem opet kritike kao nedavno za volva hahaha. Razlog:
Danas sam presvukao i usio volan,taman zavrsio. Nije Bog zna sta,al bolje nego je bilo. Za manje od 5€ i malo vremena nemoze bolje :)
q5AUiNq.jpg
 
Top