peugeot 406 coupe 3.0 V6

peugeot 406 coupe 3.0 V6

BHT Ovisnik
Ma ja, bio se nasao s njim,pogledao malo,kasnije ga Dario trebao gledati pa lik poceo suplje valjat,onda ga odjednom nestade na par dana,ni traga ni glasa kad se pojavi,sreca bio sam se ohladio,a imao je skupljih ulagnja. Mada sam saznao sve tko je i sta hahah
 
Član
Ma ja, bio se nasao s njim,pogledao malo,kasnije ga Dario trebao gledati pa lik poceo suplje valjat,onda ga odjednom nestade na par dana,ni traga ni glasa kad se pojavi,sreca bio sam se ohladio,a imao je skupljih ulagnja. Mada sam saznao sve tko je i sta hahah
Znaci moja procjena nije bila pogresna??
Ja znam da nikada od takvih auto :) a sretno dalje (ponovo) sa BMW jeste ruzniji od francuza ali je postao kao golf dva za sredjivanje a usto je i pravi momacki auto.
 
BHT Ovisnik
Prvi mi standaran auto hahah,mada ga mislim trampit za istu godinu samo 330xi. Ili da se smirim s autom,ostavim ovog i kupim za pocetak suzukia gs500. sad mi je to najvece pitanje
 
BHT Ovisnik
jedan dan tezim ka tome,jedan jacem autu. Ovaj sada bmw ima nesto manje od 150ks pa mogu zaboraviti neke manje trke, ali dobivam uzivanciju na motoru (mada moram polagati i onda platiti sve kazne da izvadim vozacku haha). U drugom slucaju imam auto za sve uvjete. Motor mi je dugo zelja, pa trenutno malo vise naginjem njemu, jer opet imam solidno auto.
 
Član
jedan dan tezim ka tome,jedan jacem autu. Ovaj sada bmw ima nesto manje od 150ks pa mogu zaboraviti neke manje trke, ali dobivam uzivanciju na motoru (mada moram polagati i onda platiti sve kazne da izvadim vozacku haha). U drugom slucaju imam auto za sve uvjete. Motor mi je dugo zelja, pa trenutno malo vise naginjem njemu, jer opet imam solidno auto.
auto imas i vise od solidno drug, realno gledano.
Jos neki motor onako za na kafu (po meni nije motor za neka putovanja oko svijeta i gluposti) i milina :DDDDD
 
BHT Ovisnik
Ma najprije da cu tako,motor za uzivancije,do mora,ovuda do vikendice,na planinu i sl :)
a sta cu sa 2 auta hahah, mada nisam opterecen od semafora do semafora,vise ovako malo brze magistralne trkedo kuce jer sam van grada i sl,tu mi nemoze pomoc :D da uzimam malo auto uz ovo ostvario bih si san pa napokon uzeo neku civic,i danas zalim sto nisam nakon jette nju kupio.
 
BHT Ovisnik
Dakle evo ga, zadnje slike iz mog vlasnistva :)
0cZbXVB.jpg

Wa5U3yg.jpg

Yyizk22.jpg


Te onda njegova zamjena je tu. Kuca mora da ima bar jednog skandinavca, i sinoc je dovezen. Ali njega urucujem roditeljima,iako mi se opasno svida, a moje vozilo je ovo drugo crno ipak, biti ce vise u sljedecoj temi :)
238bjxY.jpg

pQbwT5c.jpg


SAfFbCm.jpg
 
Poslednja izmena:
Top