passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

RE: passat 3bg 2,5 tdi

struja struja,onakve felge skinuo sa njega....ccc.......nezz mozda se tebi svidjaju ali su meni puno puno ljepse one stare.:icon_confused::icon_smile:
 
RE: passat 3bg 2,5 tdi

renault_fan je napisao(la):
struja struja,onakve felge skinuo sa njega....ccc.......nezz mozda se tebi svidjaju ali su meni puno puno ljepse one stare.:icon_confused::icon_smile:

ma kakvi druze..vidis kako su ove sjele na njegovu boju..Moras malo da uparivas stvari.. :)
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi

renault_fan je napisao(la):
struja struja,onakve felge skinuo sa njega....ccc.......nezz mozda se tebi svidjaju ali su meni puno puno ljepse one stare.:icon_confused::icon_smile:
mijenjao sam ih jer tresu pri brzini od 240km/h:cool:
ma ove su meni super
 
RE: passat 3bg 2,5 tdi

Extra passat druze...cuvaj ga....
A felge su lijepe bas neobican dizajn :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

sandy_mo je napisao(la):
bolesno mu leze.. place za spustanjem kakvim :cool: ;);)

jarane sutra bi ja njemu kupio gewinde sto se mene tice, ali imam problem, od kuce do asvalta ima 150m pa me strah da ce zapinjati, trenutno je pjeskoviti put.

Samir_GTi_16v je napisao(la):
Extra passat druze...cuvaj ga....
A felge su lijepe bas neobican dizajn :icon_biggrin::icon_biggrin:

hvala
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

felge su meni licno predobre,ako ne spustanje onda mu nabci distancere ;)
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

Uh brate, pricao mi Aldi da su dobre ali ovo je klasika, ma preprekoool felge stvarno
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

Joj pa ako mozes gewiden da uzmes zasto da ne,sta fali 150 metara predjes lagano za minut dva i onda milina,kad bi legle gewiden i distanceri mislim da bi to bila blokada,kraj posla :cool:

Ps. Koja je cijena feluga sa gumama?ako nije tajna....
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

Kocka je napisao(la):
Uh brate, pricao mi Aldi da su dobre ali ovo je klasika, ma preprekoool felge stvarno

hvala drug, necu da ga vozam dok sve ne sredim, sada samo golfa forsiram, a nadam se za proljece da ce biti ono sto ocekivam :icon_smile:
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

M A R E X je napisao(la):
Joj pa ako mozes gewiden da uzmes zasto da ne,sta fali 150 metara predjes lagano za minut dva i onda milina,kad bi legle gewiden i distanceri mislim da bi to bila blokada,kraj posla :cool:

Ps. Koja je cijena feluga sa gumama?ako nije tajna....
[/quot
pokusat cu ih postaviti pa da vidim sta ce biti, a felge su nove i gume na njima takodje, 2000km
 
Top