passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

Član
RE: tdi 2,5

Neka je sa srećom brate, passat ti je predobar,

Nisam siguran al mislim da se ovaj passat dugo prodavao u Bihaću, felge 18, supušten HR opruge, a bio je i poprilično skup mislim da je 2002 godina?
 
RE: tdi 2,5

elmo je napisao(la):
Neka je sa srećom brate, passat ti je predobar,

Nisam siguran al mislim da se ovaj passat dugo prodavao u Bihaću, felge 18, supušten HR opruge, a bio je i poprilično skup mislim da je 2002 godina?

ne vjerujem da je to taj...ovaj je iz slovenije:icon_biggrin::123:
 
Član
RE: tdi 2,5

felge sam doplatio kada sam kupovao auto, odmah sam ga i spustio, sportske opruge H&R..

bio je na prodaju... mislio kupovati onog sa 180ks,ali predomislio sam se. trenutno je jos na slovenskim tablicama, krajem 9-mjeseca mi istice registracija pa cu ga odmah prevesti u bih.
 
Član
RE: tdi 2,5

u njemackoj su mi to radili, sve me kostalo 400eur. sa njihovom ugradnjom. imam garanciju, i sve papire za to
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi

Kod nas je to duplo jeftinije,u A3M sa bile sportske opruge(al neznam jesu H&R)krace su za 3.5cm a cjena sa popustom je bila oko 390 km...
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi

M A R E X je napisao(la):
Kod nas je to duplo jeftinije,u A3M sa bile sportske opruge(al neznam jesu H&R)krace su za 3.5cm a cjena sa popustom je bila oko 390 km...

pa vjerovatno, mene tako izislo ali ne zelim tamo vise da kupujem dijelove, skoro pa sve isto, a dosla i RECESIJA hehehh
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi

miki321oc je napisao(la):
fin passat


trebao si ganjati verziju od 180KS

nakon sto sam kupio ovog prodavao sam ga par mjeseci,mislio kupiti tog 180. pa se predomislio. dosta i ovo, stvarno nema mane auto, previse sam zadovoljan s njim, problem je najveci STA KUPITI ja imam 20 god, normalno radno mjesto. strah me da kupim drugo auto i opet ulagati u njega, to mi se bas ne isplati. malo cu jos poraditi na ovom i meni je super

arminnn je napisao(la):
volim ovu bez unutrasnjost u pasatima. dobar pajo nema sta;)

hvala, malo je osjetljivo ali je super.
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi.- nove felee

nije me dugo bilo, pa red bi bio da se javim. kupio sam nove fele na pasata i mislim da ce biti ok.. rijec je o 'dotz' felgama, 18'' napred 8j a nazad 9. eto sutra bi trebala ugradnja
 
Top