passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

RE: passat 3bg 2,5 tdi.- nove felee

almir_20 je napisao(la):
nije me dugo bilo, pa red bi bio da se javim. kupio sam nove fele na pasata i mislim da ce biti ok.. rijec je o 'dotz' felgama, 18'' napred 8j a nazad 9. eto sutra bi trebala ugradnja

ajd onda ja dolazim ove sedmice gore..pa cemo se malo slikati ;)
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi.- nove felee

black_devil je napisao(la):
almir_20 je napisao(la):
nije me dugo bilo, pa red bi bio da se javim. kupio sam nove fele na pasata i mislim da ce biti ok.. rijec je o 'dotz' felgama, 18'' napred 8j a nazad 9. eto sutra bi trebala ugradnja

ajd onda ja dolazim ove sedmice gore..pa cemo se malo slikati ;)
moze prijatelju samo mi javi prije jer radim pa ne znam hocu biti slobodan, pozz
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi

uf , dobar paša .... daj da vidimo kako mu stoje felne :cool:..
p.s. čuj derposa , oće se slikaju ....:D
 
RE: passat 3bg 2,5 tdi

kolega i nisu mi nesto.....ljepse su bile one sa plavog passata od cavkica sto si kontao uzet 19'ke heheh
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi

sutra ce se vidjeti, nadam se da ce biti ok... a neka nas, dobro je da se druzimo i slikamo :lol:

renault_fan je napisao(la):
kolega i nisu mi nesto.....ljepse su bile one sa plavog passata od cavkica sto si kontao uzet 19'ke heheh
cuo sam da su one imale problem, ali nisam uvjeren u to.. a za ove, ako ne budu ok imaju druge, mijenjat cemo ih
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi

koliko je bio para kad si uzimao passata ako se smije znati



passat je odlican
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi

M A R E X je napisao(la):
A sta ces sa onim felugama sto su trenutno na njemu?
dao sam ih u racun za ove ali mislim da ih lik prodaje, mogao bi se raspitati koliko bi ih cijenio, pozz

badboy je napisao(la):
koliko je bio para kad si uzimao passata ako se smije znati



passat je odlican

pasat je placen 8300eura tad je imao predjeni 170 000, druga sam ruka autu.

almir_20 je napisao(la):
nije me dugo bilo, pa red bi bio da se javim. kupio sam nove fele na pasata i mislim da ce biti ok.. rijec je o 'dotz' felgama, 18'' napred 8j a nazad 9. eto sutra bi trebala ugradnja

danas ce biti slike, stavio sam ih jos moram da uslikam
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi

kao sto sam obecao, evo uslikao sam par slika pa cu postaviti, mene su zadovoljile, i uzivo mnogo bolje izgleda nego na slikama.... svako ima svoj ukus
 
Top