passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

veceras mi malo dosadno bilo pa odem malo u garazu kod ljubimca :icon_smile: dugo me nervirale pozicije, bile one tvornicke ali mi nikako ne stoje sa xenonima, iako sam prethodno vec stavio 'diode ili kako vec ali mi crkle pa sam vratio tvornicke. nedavno sam ih kupio opet al su malo skuplje od proslih, nadam se da ce potrajati. stvarno ih bilo tesko zamijeniti ali nakon svega trud mi se isplatio, postavio, sve radi OK, i ja sam zadovoljan :icon_smile: evo malo slikica
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

Ja sam kod sebe krenuo 5 puda i uvjek odustanem.......
Kako si uspio da dohvatis sijalicu kroz onaj mali otvor????
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

dobar pašonja , prejak .... mogu mislit *ebavanja oko farova i pozicija...:D
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

M A R E X je napisao(la):
Ja sam kod sebe krenuo 5 puda i uvjek odustanem.......
Kako si uspio da dohvatis sijalicu kroz onaj mali otvor????
jarane smorilo me, skoro sam odustao od svega, strasno me naljutilo. u toj ljutnji ja uhvatim za one kablove sto idu na poziciju i pocupam ih, kad ono vidim sijalicu i grlo, i tako zamijenim obe :icon_smile
ako mislis mijenjati mojim nacinom pazi !!!!!!!

Bokili je napisao(la):
dobar pašonja , prejak .... mogu mislit *ebavanja oko farova i pozicija...:D

hvala, stvarno j*avanje
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

almir_20 je napisao(la):
M A R E X je napisao(la):
Ja sam kod sebe krenuo 5 puda i uvjek odustanem.......
Kako si uspio da dohvatis sijalicu kroz onaj mali otvor????
jarane smorilo me, skoro sam odustao od svega, strasno me naljutilo. u toj ljutnji ja uhvatim za one kablove sto idu na poziciju i pocupam ih, kad ono vidim sijalicu i grlo, i tako zamijenim obe :icon_smile
ako mislis mijenjati mojim nacinom pazi !!!!!!!





Tako sam ja i mislio da uradim ali sam se bojao da necu istrgnuti kabal iz grla ili da sijalica ne upadne unutra u far pa ga mos j.......
Jbg. pokusacu nesto slicno pa kud puklo da puklo :D:D:D
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

ja ne znam sto se svi zale na mjenjanje pozicija

kod mene jos V6 pa je prostor jos manji unutra

skines poklopac sa zadnje strane
napipas napamet poziciju
okrenes je u jednu stranu
i izvadis i zice i "grlo ( mjesto gdje se ustekava pozicija)"
zamjenis sijalice

i opet napamet vratis sve komplet u leziste i okrnes u neku stranu da bude fiksirano


posla svega 5 minuta ;)
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

Miki problem je u tome sto nemozemo napipati.....ili imamo prevelike ruke ili ti imas male:D ali nemogu doci rukom do grla:icon_confused:
Jedino da nadjem nekog malca od dve godine pa da mu kazem sta treba da uradi :lol::lol::lol:

:icon_exclaim:
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

miki321oc je napisao(la):
ja ne znam sto se svi zale na mjenjanje pozicija

kod mene jos V6 pa je prostor jos manji unutra

skines poklopac sa zadnje strane
napipas napamet poziciju
okrenes je u jednu stranu
i izvadis i zice i "grlo ( mjesto gdje se ustekava pozicija)"
zamjenis sijalice

i opet napamet vratis sve komplet u leziste i okrnes u neku stranu da bude fiksirano


posla svega 5 minuta ;)
znam i kod mene je v6 ali jedva sam ih skinuo, inace znam dosta raditi oko toga ali nikako nije htjelo, izgleda da je zapeklo ali sada je ok.

M A R E X je napisao(la):
Miki problem je u tome sto nemozemo napipati.....ili imamo prevelike ruke ili ti imas male:D ali nemogu doci rukom do grla:icon_confused:
Jedino da nadjem nekog malca od dve godine pa da mu kazem sta treba da uradi :lol::lol::lol:

:icon_exclaim:
hheheh morat cu ovu djecu iz komsiluka sazvati da mi mijenjaju poziciju, a ja takodje nikako ne mogu zavuci ruku tamo
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi

evo malo izmjene, nakon dugog traganja dosla i maska bez znaka, danas je kupio. postavio sam je ali je noc pa se ne vidi najbolje. prekosutra ce biti bolje slike, sutra radim pa necu stici uslikati....
 
RE: passat 3bg 2,5 tdi veceras postavio masku bez znaka

Lijep passat bio! ali vidim krenuo si da ga kvaris,felge sto si mu stavio su bas zatvorile liniju auta,mozda i nisu naj izbor,no tvoja lova :123:tvoj izbor,mozda jos da si u prilici da ga jos zakucas za pod bi bilo dobro....
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi veceras postavio masku bez znaka

Da si bar iskljucio blic :D(bolje bi ispalo)
Maska ;)
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi veceras postavio masku bez znaka

fino izgleda, dobio je malo sportskog stiha
 
Top