Palite li žmigavce ?

Palite li žmigavce ?

Palite li žmigavce?

  • Uvijek palim

    Votes: 57 50,9%
  • Ponekad palim

    Votes: 55 49,1%
  • Nikad ne palim, to nije cool

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    112
Član
Nema mi nista mrze kad cekas na raskrsnici da se ukljucis... auta prolaze prolaze i prolaze od jednom levat skrece nigdje zmigavca... pa jbt izbaci ruku kroz prozor bar da znam da ces skrenut, dabogda ga ne mogo upalit kad ti najvise trebo... :icon_mad:
 
Član
mtopic je napisao(la):
Malo sta mi je mrsko kao paljenje zmigavaca ... tako da mogu reci da ih skoro nikad ne palim.
Toliko mi je mrsko, da cu uvijek prvo pogledati oko sebe, pa ako situacija zahtijeva tek onda cu upaliti, a puno je lakse upaliti odmah, bez razmisljanja, ali jednostavno mi je mrsko i nervira me ono blinkanje lampice i cvakanje releja.

Kad vidim da me neko ceka na raskrsnici, onda upalim, ili kad preticem, a neko se vozi iza mene ili kod nekakvih naglih prestrojavanja ili ubacivanja.

A ovo za paljenje zmigavaca za vracanje u svoju traku je glupost da ne moze biti veca. Pa sta ces uraditi nakon preticanja nego se vratiti u svoju traku, neces ostati u lijevoj! Osim ako se radi o auto-putu, onda je OK.

Dalo se primjetiti druze :)) bas sam pratio onih par puta kad smo isli negdje i ja iza tebe, ali uvijek ti zaboravim napomenuti to :p

Ja uglavnom palim, cak kao sto rece neko nekad i u krivini dam zmigavac jer se zamislim nesto hehehe :D
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Nema mi nista mrze kad cekas na raskrsnici da se ukljucis... auta prolaze prolaze i prolaze od jednom levat skrece nigdje zmigavca... pa jbt izbaci ruku kroz prozor bar da znam da ces skrenut, dabogda ga ne mogo upalit kad ti najvise trebo... :icon_mad:

e tad im psujem sve po spisku :icon_mad:
 
Član
Palim jer vozim automobile sa pedigreom;)
To prepuštam VW driverima. Inače, uvek sam raspoložen da se pobijem sa mangupima što ne daju migavac
 
Član
DA, zmigavci i pojas obavezno, stekao sam dobru naviku, valjda. :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
Posto spominjete pojas, on je obavezan (navika).

Jbt ja sam dobio kaznu za pojas a bio vezan :D bio neki dobar drot pa mi nije htio pisati izlazenje kroz siber pa mi pojas pisao i to me 3 puta pitao jesam li bio vezan :lol:
 
Član
zmigavac ne palim nemora onaj iza mene znat gdje ja idem :lol::lol:,sada ozbiljno palim zmigavac obavezno,a sto se tice pojasa uvijek je svezan,kad imam takav pojas da mogu sjest i izac da ga ne odvezujem
 
Član
ja sam glasao PONEKAD palim ... zbog cega :


Pa inace ih palim i kad sam sam na cesti i kad ima neko iza mene , bez obzira ... Al nekad znam da zaboravim na nekim mjestima upaliti ,il nekad kad preticem - jednostavno zaboravim i onda dodjem skrecem u avliju i kad parkiram u garazu ja upalim zmigavac:icon_confused: al eto zato kazem ponekd da ih palim :)








al me zivcira kad neko vozi a zmigavac mu radi ... :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
kao sto je vecina rekla, ne palim kad sam sam ili kad nema potrebe... ali isto sto me nervira, kad neko 2m prije nego sto ce skrenut da zmigavac:icon_mad:
 
Član
sva 4 kod vožnje unatrag u naseljenom mjestu.
sva 4 kod naglijeg kočenja ili nailaska na prometnu nesreču.
sva 4 nakratko radi zahvale netkom ko me je propustio da mu se ubacim.
Žmige u gradu obavezno osim ako mi s jako žuri pa žmiga ne stigne odradit svoj posao.
Najviše mi isto pojedu živce koji misle da im žmigavac daje pravo a ne namjeru.
Na vanjskoj cesti obično uz žmigu znam kresnut na kratko i blic s dugima...kod preticanja.
 
Top