Palite li žmigavce ?

Palite li žmigavce ?

Palite li žmigavce?

  • Uvijek palim

    Votes: 57 50,9%
  • Ponekad palim

    Votes: 55 49,1%
  • Nikad ne palim, to nije cool

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    112
Član
inace palim, al npr. kad ima odvojena traka na semaforu za skretanje samo nekad upalim, al rijetkost
ovo kad je guzva, svakako se pali
 
Član
Pojas me par puta spasio tako da se bavezno vezem, zmigavce ponekad zaboravim a znam nekad u krivini dat zmigavac :lol::lol::lol::lol: zamislim se jbg:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
mrzim one koji kad upale zmigavac misle da su svi ostali stali kao ukopani samo da oni mogu proci,prestrojiti se ili sta vec...
zmigavce palim obavezno na autoputu,u gradu vrlo rijetko(osim kad se iskljucujem a neko ceka da se ukljuci),pogotovo ako je velika guzva pa se moram nekom uvaliti,posto obicno kad vide zmigavac ubrzaju da bi me onemogucili u tome.kad ga ne upalim,iznenadi se pa nek svira,nek jebe mater :D
pojas?? sta je to :icon_biggrin:
 
Početnik
jednom sam se prepirao sa nekim na forumu zbog toga,msm kada se prestrojim npr u lijevu traku na raskrsnici pa normalno je da cu lijevo ici jer samo tu i mogu i tako u tim i sl situacijama nepalim,samo nekad kad je guzva itd..
 
Član
Uglavnom palim, s tim da imam naviku kod ubacivanja desno-lijevo, obicno po gradu, da zmigavcem samo jednom trepnem, znaci ne ukljucujem ga tada potuno. A pojas vezem samo kad vidim drotove. ;)
 
Član
mtopic je napisao(la):
Malo sta mi je mrsko kao paljenje zmigavaca ... tako da mogu reci da ih skoro nikad ne palim.
Toliko mi je mrsko, da cu uvijek prvo pogledati oko sebe, pa ako situacija zahtijeva tek onda cu upaliti, a puno je lakse upaliti odmah, bez razmisljanja, ali jednostavno mi je mrsko i nervira me ono blinkanje lampice i cvakanje releja.

Kad vidim da me neko ceka na raskrsnici, onda upalim, ili kad preticem, a neko se vozi iza mene ili kod nekakvih naglih prestrojavanja ili ubacivanja.

A ovo za paljenje zmigavaca za vracanje u svoju traku je glupost da ne moze biti veca. Pa sta ces uraditi nakon preticanja nego se vratiti u svoju traku, neces ostati u lijevoj! Osim ako se radi o auto-putu, onda je OK.

najbolji odgovor do sada ;)..golemo je ono kad neko prestigne nekoliko auta i nema vise nikoga ispred sebe i da desni zmigavac kao da se vrati u svoju traku :D
 
Član
dok sam polagao preticao sam drugu autoskolu, i nakon sto sam pretekao dao sam desni zmigavac da se vratim u svoju traku, tada sam momacki zakuhao sa instruktorom, skoro smo se za glave potegnuli, koliko je samo ljut bio:lol::lol::lol:
kaze sad onaj drugi instruktor u onom autu govori vidi seljaka sta uci kandidata, gdje si vidio da se pali desni zmigavac kad se vracas u svoju traku:lol::lol::lol:
prakticno poludio lik, to je bio jedini put kad sam upalio desni zmigavac, osim kad sam na tranzitu, pa prelazim u desnu traku, tada obavezno dajem desni da me ne bi ko slozio:icon_biggrin::cool::cool:
 
BHT Ovisnik
uvijek,bas bas uvijek,cak mahinalno u krivini ga palim:D
nesto najmrze mi je kada ne daju zmigavce,hoces skrenuti u ljevo,on ide prema tebi,ti cek cek cek da dođe,kad dođe on skrene,pa najradije bi ga zadavio koliko me to iritira,na to sam najogorčeniji:icon_mad::icon_mad: jedino sto ne dajem cesto jest kada prestižem
 
Početnik
pola-pol. uglavnom rijetko kad da ga upalim kasno navece kad kruzam jer nema nikog osim mene :D

preko dana uvijek je tu pa cak i kad netreba tu je ali kasno navece urijetko ali tu je to 50% palim 50% nepalim ;)
 
Top