Palite li žmigavce ?

Palite li žmigavce ?

Palite li žmigavce?

  • Uvijek palim

    Votes: 57 50,9%
  • Ponekad palim

    Votes: 55 49,1%
  • Nikad ne palim, to nije cool

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    112
Član
Svi znamo pametovati kada se radi o nekome drugom, hajde sada da vidimo kakvi smo mi po pitanju osnovne saobraćajne kulture.
 

IGY

Član
Rijekto :)
ako sam sam na cesti nikad, ako sam u guzvi i uvaljujme se nekom obavezno, kad me ko pusti sva 4 su tu kao znak zahvalnice, kad preticem bas rijetko, osim ako vidim da iza mene neko isto zeli da pretice pa upalim, inace ne
 
Član
Ja recimo kada je logično gdje ću skrenuti ne palim nikad, ili kada nema nikoga u okolini što ću bezveze paliti. Kada se iznerviram ne palim nikako :D Međutim ako neko čeka da se uključi jer misli da ću ja pravo, a ustvari ću skrenuti, onda obavezno dajem žmigavac da znaju ljudi da se mogu uključiti. Najmrže mi je kad i sam čekam da se uključim i onda levat skrene pored mene bez žmigavca...
 
Član
Kad vozim kasno uvece ili negde gde nije guzva,tj.nema saobracaja koji bih mogao da ugrozim ne palim nikad, kad ima saobracaja palim...
 
Član
Schumi je napisao(la):
Ja recimo kada je logično gdje ću skrenuti ne palim nikad, ili kada nema nikoga u okolini što ću bezveze paliti. Kada se iznerviram ne palim nikako :D Međutim ako neko čeka da se uključi jer misli da ću ja pravo, a ustvari ću skrenuti, onda obavezno dajem žmigavac da znaju ljudi da se mogu uključiti. Najmrže mi je kad i sam čekam da se uključim i onda levat skrene pored mene bez žmigavca...

Isto tako potpuno ;)
Nema mi nista gore kada neko skrene bez zmigavca a ja sam se mogao ukljuciti :icon_confused:..onda moram jos sacekati :cool:
 
Član
Upalim ako ima netko oko mene i ako je potrebno da me vidi gdje cu, a ukoliko sam sam nepada mi napamet paliti :lol:
 
Član
sa sporednog na glavni put tu obavezno i tako te malo jace prometnice , a ovako ako nema vozila ne palim nikad
 
Uvijek palim, i uopće ne dovodim u pitanje hoću li ili neću upaliti, jednostavno stvar navike... :icon_smile:
 
Član
Ja nisam cool, postujem pravila saobracaja, vezujem pojas i palim zmigavce... a bas cekam jednog clana sa foruma da prokomentarise negde, upratio sam ga po gradu da pravi moronske saobracajne prekrsaje , cak je i mene jednom zamalo pokupio jer je lezao za volanom...
 
Član
uvijek, za pojas i zmigavce stvorio naviku... pa i kada preticem na otvorenoj, lijevi, pa opet desni kada se vracam u traku, samo nek blinka :D
 
Top