P: savjet o kupovini telefona

P: savjet o kupovini telefona

Član
Одг: P: savjet o kupovini telefona

Druze u svici ti je iphone 4s 630 franaka a 5 748 franaka.nije velika razlika ako imas pare uzmi 5

Послато са HTC Sensation XL with Beats Audio X315e користећи Тапаток 2
 
Član
http://www.conrad.de/ce/de/product/518665/Mobistel-Cynus-T1-109-cm-43-Display-8-Mio-Pixel-Kamera-Schwarz/1801015&ref=list nije los tek je izaso i gledo sam na android forumima komentare koji su ga uzeli u istoj klasi je sa ostalim smartphones android 4.04 na njemu I NIJE KOPIJA KOSTO CE VECINA MISLIT ;) marka je koreanska :D i mami me da ga uzmem po komentarima vecine, niko se nije jos zalio izaso pocetkom septembra :D;)
 
Član
evo mene u italiji, malo sam odspavao pa cu sad napolje, sad cu ja xperiu uzet, ko ga jebe:icon_biggrin:
 
Član
zd_bt je napisao(la):
http://www.conrad.de/ce/de/product/518665/Mobistel-Cynus-T1-109-cm-43-Display-8-Mio-Pixel-Kamera-Schwarz/1801015&ref=list nije los tek je izaso i gledo sam na android forumima komentare koji su ga uzeli u istoj klasi je sa ostalim smartphones android 4.04 na njemu I NIJE KOPIJA KOSTO CE VECINA MISLIT ;) marka je koreanska :D i mami me da ga uzmem po komentarima vecine, niko se nije jos zalio izaso pocetkom septembra :D;)

evo gledao sam maloprije ovaj telefon, fino izgleda, bas kao ostali smarthphone. s obzirom da sam imao vec huawei ne bih ni ja bjezao od njega. Nasao sam ga ovdje za 159€
galaxy sIII je ovdje 700€, iphone 4s 550€, xperiu x10 jos nisam nasao, pa nisam jos nista ni uzeo. mada me vukao ovaj huawei, al opet kontam sjebat cu se bezze, nisam nesto za taj huawei. galaxy ace plus takodje sam gledao, on je 199€, i on mi se cini extra takodje. Nokia Lumia je dostupna u Italiji, ali nisam vidio koja joj je cijena, morat cu i to provjerit
 
Nokia Lumia ti je u Njemackoj prije mjesec -dva bila 650Eura i to dobijes 2 komada tj. 2 Lumie imo sam priliku da ga malo testiram na prvi pogled telefon ruzan kamera slaba sve u svemu ne vrijedi da ih daju po 3 komada za te pare
Sto se tice Iphona citam razne forume i nasli su mu manu na kameri ako je bila snimala vatru ili sunce duze vrijeme kasnije kada slikas imas stalnu mrlju na slikama ;)
 
Top