P: savjet o kupovini telefona

P: savjet o kupovini telefona

Član
Одг: P: savjet o kupovini telefona

Druza ja bih ti preporucio iphone.ja imam htc sensation xl mocan tel sa 1.5 procesorom ekstra je al ipak vise mi je sigurni iphone vjeruj mi on se nikad nece sam od sebe igasit kao sto to radi vecina andtoid telefona cim otvoris vise aplikacija ako ih nezatvoris telefon uspoti.zato iphon ti je moja preporuka.

Послато са HTC Sensation XL with Beats Audio X315e користећи Тапаток 2
 
Ma sta ce ti to, u bosni si, kupis golfa i telefon nokiu, nista drugo haha..

I ja bih preporucio Iphone 4, usput, rodjak mi je prije mjesec dosao iu Italije, kupio je nov Iphone 4S, nisam siguran kolika je memorija, u glavnom cijena je 500 eura novog bila, obicna 4-ka se moze i jeftinije kupit.
 
Član
i ja ako uzmem iphone bit ce to 4s, vidjet cu ja koje su cijene, ako nista strpit cu se pa cu sacekat mjesec jedan i onda kupit, bolje nego da uzmem nesto bezveze pa onda opet bez telefona, ovako jednom dam kes i miran sam

ps: ukoliko budem uzimao iphone moram traziti onaj koji je fabricki otkljucan zar ne
 
ArminM je napisao(la):
i ja ako uzmem iphone bit ce to 4s, vidjet cu ja koje su cijene, ako nista strpit cu se pa cu sacekat mjesec jedan i onda kupit, bolje nego da uzmem nesto bezveze pa onda opet bez telefona, ovako jednom dam kes i miran sam

sto si strpljiviji to ce ti cijena biti manja ;) i tamo u Italiji gledaj okani se BiH
 
Član
zadnja-kocnica je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
i ja ako uzmem iphone bit ce to 4s, vidjet cu ja koje su cijene, ako nista strpit cu se pa cu sacekat mjesec jedan i onda kupit, bolje nego da uzmem nesto bezveze pa onda opet bez telefona, ovako jednom dam kes i miran sam

sto si strpljiviji to ce ti cijena biti manja ;) i tamo u Italiji gledaj okani se BiH

ma da, samo italija, nema ovdje nista, posebno u mom gradu:icon_mad:
 
Član
ArminM je napisao(la):
ps: ukoliko budem uzimao iphone moram traziti onaj koji je fabricki otkljucan zar ne

ma ne, ne moras se toliko time zamarati... ali ako si u mogucnosti, svakako je bolje uzeti fabricki otkljucan.
 
Član
sub3r je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ps: ukoliko budem uzimao iphone moram traziti onaj koji je fabricki otkljucan zar ne

ma ne, ne moras se toliko time zamarati... ali ako si u mogucnosti, svakako je bolje uzeti fabricki otkljucan.

ovaj drug mi danas prica, on je kupio svoj 4s u luxemburgu, usao je u Ipad prodavnicu i kupio ga tu, odmah su mu u radnji ubacili njegovu karticu i sve uredno, bio fabricki otkljucan.
Danas mi pokazuje, uradio je upgrade software na 6.0 , identican onom koji ima iphone 5:cool:
 
Član
evo ja kupio maloprije telefon, ispade mi jeftino xperia x10 potpuno nova, platio sam je 140€, jedan kolega donio iz inostranstva i ja sam je uzeo bez da sam je i upalio cak. Uz telefon sam dobio karticu od 8gb te svu pratecu opremu. Nakon prvog koristenja mogu reci da sam jako zadovoljan, telefon ima odlican touch, kamera je extra, veliki display sto se meni posebno svidja. telefon nije uopce komplikovan i jako je dobar. Vrlo vjerovatno da cu ga veceras ostaviti curi, a ja cu sebi sutra u italiji kupiti isti:cool::cool::cool:
 
Član
Pa koliko je to vani ako ti ga je dao za 140 eura? Ili kod nas bubaju cijene ili.... :icon_rolleyes:
 
Član
Franki je napisao(la):
Pa koliko je to vani ako ti ga je dao za 140 eura? Ili kod nas bubaju cijene ili.... :icon_rolleyes:

nije ni vani skuplji,do 180€

ovaj momak je dobio taj tel kao poklon, trazio je on 170€, posto je tel placen 180, medjutim ja sam mu izvadio 140 i pristao je:icon_biggrin:
 
Član
ja sam xperiu dao djevojci vcrs, evo upravo poslije ove poruke krecem za italiju, a sutra cu ja sebi kupiti dr tel. evo usput da vas sve pozdravim, budite mi dobro i zdravo:cool::cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
ja sam xperiu dao djevojci vcrs, evo upravo poslije ove poruke krecem za italiju, a sutra cu ja sebi kupiti dr tel. evo usput da vas sve pozdravim, budite mi dobro i zdravo:cool::cool:

sretan put druze u it iphone 5 kosta 729 eura ali mala razlika od iphone 4s , aa i iphone 4 nevjerujem da ces naci za te pare sto si mislio jbg
 
Top