P: savjet o kupovini telefona

P: savjet o kupovini telefona

Član
Do sada sam promijenio mobitela tonu, od symbian, android, windows mobile, IOS i ostalih operativnih. I da bi na kraju zavrsio na Windows mobile (HTC) jer su ostali dosta ograniceni operativni u recimo spremanju slika pravljenju foldera mijenjanja izgleda kompletnog operativnog, zakljucavanja itd. Dok to sve sam npr na Windows-u uspio napraviti da mi izgleda kao iPhone OS i zakljucavanje i sve a ustvari opet imam windows i njegove opcije koje su dosta bolje u odnosu na ios ili na android, bar meni oni su dosta jednostavni i obicni za koristenje i brzo su mi dosadili, na ovom svom HTC-u sam instalirao sebi i andorid i koristio sam ga 20 dana i opet se vratio na windows jer nije to to previse je obican i ogranicen, dok na windows sve mozes da instaliras i prepravis sta hoces i kako tebi odgovara i stavljas foldere i slike tamo gdje ti hoces sakrivas i slicno :D :lol: ne znam kako je vama ali meni su ovi ostali previse obicni operativni i jedini koji mi je bio kao windows zanimljiv i nije ogranicen kao ostali i nije jednostavan i obican za koristenje je bio symbian ali na starijim nokia mobitelima dok je vec na novim preslo opet na ovo bezveze nesto kao da pojednostave a ustvari naprave jako dosadan i monoton operativni :icon_confused:
Ja iskreno nebi bjezao od Windows mobile jer od njega mozes napraviti da izgleda kao ios ili kao andorid ili napraviti na kraju kak oti zelis da izgleda i kako se tebi svidjaju ikone hoces velike male itd...
Eh da najgori mobitel sto sam do sada imao je iPhone :D smece nevidjeno :lol:
 
Član
Ako hoces pouzdan telefon na dugo vremena, kojem cijena ne opada kao ostalima, tj. da ces iz njega pri prodaji moci dosta novca izvuci uzmi iPhone 4. Daleko najbolji touch ima od svih ovih navedenih, nevjerovatno brz u obavljanju tih procesa koje trazis, odlicnim wifi i mnostvom opcija( nakon sto se malo uhodas kako i sta) ;)
Ne treba bjezati ni od HTC-a ni Samsunga u tom cjenovnom rangu, ali moj licni izbor bi uvijek bio iPhone. Koristio sam do sad svaku generaciju i nikad me nije iznevjerio. Sretno u odabiru. :icon_smile:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ajde bolan kupi moj Desire S :lol:

necu polovan telefon:icon_biggrin:

sub3r je napisao(la):
Ako hoces pouzdan telefon na dugo vremena, kojem cijena ne opada kao ostalima, tj. da ces iz njega pri prodaji moci dosta novca izvuci uzmi iPhone 4. Daleko najbolji touch ima od svih ovih navedenih, nevjerovatno brz u obavljanju tih procesa koje trazis, odlicnim wifi i mnostvom opcija( nakon sto se malo uhodas kako i sta) ;)
Ne treba bjezati ni od HTC-a ni Samsunga u tom cjenovnom rangu, ali moj licni izbor bi uvijek bio iPhone. Koristio sam do sad svaku generaciju i nikad me nije iznevjerio. Sretno u odabiru. :icon_smile:

maloprije kod jednog druga sam gledao iphone 4s i on mi je pokazivao neke od aplikacija, i stvarno je mocan, koristi sve jbg. najvise od svega sto mi se svidjela jeste brzina samog telefona, nije uopce komplikovan, dobra stvar mu je i onaj mail. Nasli smo se na kafi u jednom obliznjem kaficu, i on meni kaze hoces da ti pokazem odakle sam dosao, kojim putem. Stigao je biciklom, rekreativno se bavi time i pokazao mi je svu rutu kojom je dosao, cak se vidi i mjesto gdje mi sjedimo, ne znam koja je to aplikacija ali je neka za bicikliste, mocno totalno.
Touch je daleko najbolji od svih telefona, toga sam svjestan, jos sto me privlaci kod iphone je njegova dimenzija i sam kvalitet telefona. Njegov je star jace od godinu i po (cini mi se tako rece), i nema ni jedne parnice, ajde sto nema na displayu to mi je jasno, cuva momak, ali nema ni na pozadini ni jedne, jako kvalitetan materijal izrade, svjestan sam da ni jedan od ovih telefona nema taj kvalitet, to je jos jedna stvar koja me vuce iphonu. Ukoliko u italiji nadjem njihovu prodavnicu otici cu da vidim koje su cijene, ako mi 4s bude pristupacan uzet cu ga
 
Član
ako neces polovan hoce ko nov telefonn



sala ako hoces dobar tel trazi ove nove nokia lumia sa vp7 strasno dobri a jednostavni a i na oko ljepsi od ostatka cigli
a posto ides u italiju ovaj je jeftiniji za 50€
http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_920_and_lumia_820_pricing_unveiled_up_for_preorder-news-4867.php
 
Član
sema911 je napisao(la):
ako neces polovan hoce ko nov telefonn



sala ako hoces dobar tel trazi ove nove nokia lumia sa vp7 strasno dobri a jednostavni a i na oko ljepsi od ostatka cigli
a posto ides u italiju ovaj je jeftiniji za 50€
http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_920_and_lumia_820_pricing_unveiled_up_for_preorder-news-4867.php

nisam gledao ovaj telefon nikako, pogledat cu sad malo po you tube kakav je. ima finu memoriju, procesor je ok, na izgled se cini kao dobar telefon. do sada sam koristio nokiu i bio sam zadovoljan, ne bi bjezao ni od ovakvog telefona
 
Član
za te pare mozes naci galaxy s3 uskoro, kao i s2 koji mozes kupiti odmah, to su vrhunski telefoni a cjenovno su daleko ispod iphone-a
touch je u svih sada visokokapacitetni s staklenim touchom tako da to nije problem...
nokia lumia 920 takoder sto sema rece, ili neki novi od sony xperia ;)
to su moje preporuke ,znaci uzmi telefon zadnje serije jer su to dobre pare, sta ce ti stari modeli, kojima ce naglo cjena da pada jer vec zastarijevaju ;)
tako da nebi preporucio iphone 4, a 5 je oko 1500 maraka ;)
moja prva preporuka galaxy s3
 
Član
ako nadjes lumiu 920 jeftino uzme i meni jednu jer vec postoji lista cekanja za taj tel a ne isporucuja ga u bih,., cijena od 1200 km za tel jest puno al se bar namiris sa tel za par godina
 
Član
Kad je Iphone poceo pucat cijene, pola tih marki sto ste naveli bila je poznata po mikrovalnim. Sad i oni poceli pucat neke cijene Lg, Samsung 1500 km de ba.;)
 
Član
sema911 je napisao(la):
ako nadjes lumiu 920 jeftino uzme i meni jednu jer vec postoji lista cekanja za taj tel a ne isporucuja ga u bih,., cijena od 1200 km za tel jest puno al se bar namiris sa tel za par godina

pogledat cu tamo kad stignem pa cu ti javit po kojoj se cijeni moze naci;)

Franki je napisao(la):
Kad je Iphone poceo pucat cijene, pola tih marki sto ste naveli bila je poznata po mikrovalnim. Sad i oni poceli pucat neke cijene Lg, Samsung 1500 km de ba.;)

ne vjerujem da postoji covjek koji ce reci da mu iphone nije privlacan, to je stroj nema govora
 
Član
Zaboravio sam reci da je i Win brz mnogo kao telefon manje zanimljiv od androida ali poprilicno brz.
Ipak mislim da je Android zlatna sredina svega toga, ali apple kao telefon (ne igracka) nenadjebiv.
 
ti si budala ako das 350€ za komad plastike:lol::lol::lol:
bolje odes s curom na zimovanje :D
ili se objesis(ozenis):lol:
 
Član
zenit cu se svakako ako Bog da, stih 350€ ili bez njih. Na zimovanje cu mozda i ici ukoliko mi posao dozvoli, a taj komad plastike cu kupiti i ovako i onako. sjebat cu na gluposti tih 350€ koliko bih dao za telefon, ustvari na nekoliko izlazaka s rajom sam potrosio te pare, i sutra imao glavobolju, mislim ne bih dao taj osjecaj ni za sta na svijetu:lol:, ali ono sto hocu reci je da se mogu strpit pa kupiti taj telefon a da nista drugo ne trpi. Mnogi mi kazu kupi gewinde,kupi felge, ovo ono, o tome tek necu ni da razmisljam
 
Top