Ovo je KAMIKAZA vozac

Ovo je KAMIKAZA vozac

Lexillium ,ti u zadnje virijeme nešto baš savjestan vozač .. Ne opravdavam nikog ko ovoliko rizikuje,pogotovo ovog. On je za mene debil i nikad neću shvatiti ovakve ljude koje su prave kamikaze za volanom ali ne treba sad pretjerivati .. Po tebi jedino mijesto za trku je staza a kladim se da si bar jednom zagaso nekud po otvorenoj cesti . . Opet ću,ovo na snimku je čist primjer debilizma ali nemojte sad pretjerivati i pričati kako ne gasate,bla bla a svi znate da je u stvarnosti drugačije . Samo treba sigurno voziti,ne izlagati sebe prevelikom riziku i druge učesnike u saobraćaju i ne hvatati se na ovo što Suki kaže,razne provokacije od strane drugih pa gubiti glavu . Furaš svoj stil i boli te uvo :cool:
 
Član
smijesno...pa on ako je nabro 120 ja sam Hamilton jos govore nesto dvije glave , voznja na silu u nedostatku snage motora ovo je neki 1.6 benz. nije jace da ga jebes
 
Član
uvjek isti komentari onaj koji osudjuje nadje se neki da njega osudjuje sto osudjuje i sto je ko fol savjestan vozac i onda se sam demantira kako je i za njega ovo glupost itd..
lockajte ovo
 
Član
Bravo Grga, nebi ni sam ovo bolje sročio.


Ovakvu vožnju može podržavat samo idiot.

Suki, piši +;)
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Lexillium ,ti u zadnje virijeme nešto baš savjestan vozač .. Ne opravdavam nikog ko ovoliko rizikuje,pogotovo ovog. On je za mene debil i nikad neću shvatiti ovakve ljude koje su prave kamikaze za volanom ali ne treba sad pretjerivati .. Po tebi jedino mijesto za trku je staza a kladim se da si bar jednom zagaso nekud po otvorenoj cesti . . Opet ću,ovo na snimku je čist primjer debilizma ali nemojte sad pretjerivati i pričati kako ne gasate,bla bla a svi znate da je u stvarnosti drugačije . Samo treba sigurno voziti,ne izlagati sebe prevelikom riziku i druge učesnike u saobraćaju i ne hvatati se na ovo što Suki kaže,razne provokacije od strane drugih pa gubiti glavu . Furaš svoj stil i boli te uvo :cool:

Hvala Bogu da sam savjestan vozac. Nisam debil,pa da se nekome dokazujem,za nesto sto je nedokazivo.Ako podrzavam divljanje ovakvih kao sa snimka mogu samo dokazati da sam idiot.Ne daj Boze ubiti nekoga nesavjesnom voznjom,pa ga nositi na dusi,i svaku vece leci ili ujutro se buditi sa mislju da si nekome oduzeo zivot.E samo idioti mogu o tome da ne razmisljaju.Ako zelis da dokazes nekome da si brz,nabrij auto pa na pisti dokazuj svoju brzinu,nemoj ugrozavati nekoga ko je ni kriv ni duzan.
Na kraju krajeva moj splet okolnosti je takav da zivim u drzavi gdje se svaki saobracajni prekrsaj sankcionise skupo,a o brzoj voznji da ne govorim.Uhvacen u brzoj voznji,automatski ti se uzima vozacka dozvola sa mogucnoscu zabrane dozivotnog polaganja ponovo.Zatvor takodje,jer se brza voznja smatra krivicnim djelom a ne prekrsajem.
I onda jel se isplati divljati po cesti???
 
Član
Bio je ovaj video vec davno evo u dva dana 2 budale prva prestize po krivinama cca80ks druga leti u makazice s nekom kijom da bog sacuva ccamax120ks i na kraju opet ne moze prestici mora ici za kolonom kao i svi ostali.Ja vecinom po punoj ali preglednoj prestizem ako netko ide 40-50 sve ostalo isprekidana;)
A to strasenje samo kazes da zimi vozis na ljetnim gumama celeston jer nisi uspio staviti zimske i prodjes kroz dvije krivine drugom trecom malo jace daleko od maaksimuma auta osjecaj je za suvozaca dosta izrazeniji meni uvijek pali pogotovo kod kokoski pisnu u tange;)
 
Član
Ma brza voznja je ok i obozavam je i sam cesto vozim ko ludjak,ali preticanje na mjestima gdje je ono nemoguce da bude bar 80 posto sigurno je papanluk .Brza voznja kroz zavoje uz sigurna preticanja,to je voznja i vozac,ovako voze debili kojih sam se nagledao hrpu.
 
Član
Ajoj, evo upravo krećem na neki kraći put od 50-ak km. Šteta što nemam kameru, cesta mi je jedna od omiljenih za gasanje, a može se i top speed-om voziti na par dionica.:icon_cry:
 
Član
Ako si ikad snimao svoje voznje malo ces se razocarati jer ce ti izgledati puno sporije na snimci nego dok si bio za volanom ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Ako si ikad snimao svoje voznje malo ces se razocarati jer ce ti izgledati puno sporije na snimci nego dok si bio za volanom ;)

Meni je sporo i za volanom, ali neće kontejner brže.
 
Član
Izaberi sto uzu i zavojitiju cestu.Jednon sam kameru ucvrstio za prednji branik i opleti po krivinama jedno 10 km krivudava dionica,gore brdo,dole more,proklizava guza lagano u svakoj :icon_biggrin: noge su mi se tresle kako sam vozio,kad sam pogledao snimku razocarenje :icon_cry: kao da vozim posve normalno.Kamere sa sirokokutnim objektivima su prava stvar za onboardove,poslije na snimci je brzo kao da vozis, ali malo ko ih ima ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Izaberi sto uzu i zavojitiju cestu.Jednon sam kameru ucvrstio za prednji branik i opleti po krivinama jedno 10 km krivudava dionica,gore brdo,dole more,proklizava guza lagano u svakoj :icon_biggrin: noge su mi se tresle kako sam vozio,kad sam pogledao snimku razocarenje :icon_cry: kao da vozim posve normalno.Kamere sa sirokokutnim objektivima su prava stvar za onboardove,poslije na snimci je brzo kao da vozis, ali malo ko ih ima ;)

goPro HD... planiram je kupiti zbog skijanja...-def. najbolja kamera za snimanje svih sportova (gdje ima kretanja)... da sve to fino zabiljezim a ako neko nije cuo evo o cemu se radi...

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/asW6519sn9Q?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
Da ;) .Npr 80 ih su na F1 bolidima imali obicne objektive pa tako cak ni F1 onboard iz tog vremena gledaocu ne izgleda pretjerano brz ni dinamican kao vozacu iako su letjeli jedino su dojam brzine gledocu poboljsavale vibracije kamere(danasnje kamere na F1 bolidima imaju amortizere) ali i sirokokutne objektive koji puno bolje prenose dinamiku,brzinu.
 
Top