Ovo je KAMIKAZA vozac

Ovo je KAMIKAZA vozac

Član
-Suki- je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
Kladim se da vas je 90% bar jednom ovako vozilo , nisam ni znao da imamo toliko savjesnih vozača ovdje na forumu :icon_question:

sta se tice tehnike voznje i brzine licno frajera smatram za pickinog dima a sto se tice idotizma i preticanja i ugrozavanja nevinih ljudi smatram ga idiotom.

Da, vozim divljavcki ali jedno pravilo koje NIKAD ne krsim je da NE PRETICEM napamet ma koliko zurio i ma kakva oklada bila u pitanju.

Valjda zato ovoliko i krsim kocnice, pa krace mi traje set kocnica nego ulje!!

Mnogo puta sam ''izgubio'' protiv ovakvih idiota, vodim i stignem sleper u kanjonu vrbasa, zapalim kocnice, gotovo se zabijem pod slepu a moj ''protivnik'' ladno lijevom stranom prođe...

u tom slucaju isaltam do 5, zapalim cigaretu i laganica za sleperom ;)

jer protiv takvih NE VOZIM!

i kad vidim da vatrogasci rezu auto da ih izvade van nije mi ih zao a kad ubiju samo sebe to je onda WIN WIN kombinacija :icon_mad:

Imaš li kakvih snimaka vožnje, voli bih pogledati iskusne vozače ;) Zašto nekada ne postavite kamere i spontano snimate :icon_question: Da i mi drugi vidimo kako se to radi, a kako ne...
po autu se prepoznaje i vlasnik.. ovo je za mene jako sigurna vožnja u sigurnom autu..
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HppHCCtgUAs&feature=fvwrel[/video]
 
Član
Iako sam Darko i vozim crni gti :lol: iskreno mi je drago sto je ovaj idiot pod 2 metra koliko sam skontao.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
a evo i linka o ovome
http://www.bhtuning.com/prica-o-udesu-t-141.html

naime, ovo je samo jedan od 1000000 primjera, ali uvijek ima budala sa druge strane koji ne popustaju kao lik u kamionu

al brate ovi pokusaji od 03min pa do 04i10 iza ovog kamiona ovo brate nebi ni retardiran,vozim brzo al krivina je krivina pogotovo sleper!!!
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
Pa prije par godina su kod nas cetvorica poginuli jer su glumili frajere. Naime dobro je poznato da je na relaciji Tuzla Orasje bilo likova koji u toku noci ugase svjetla i voze polako suprotnom stranom i kada neko auto naidje u susret oni naglo upale svjetla i taj koji im ide u susret izgubi se sto je normalno i sleti sa puta ili udari u nesto. Naime, to je bio sin nekog babe, kojem niko nista nije mogao. I sve je bilo tako do jednom, dok im u susret nije naisao Turcin sa sljeperom i nije se trznuo ni malo. Jednostavno ih je sabrao i gotovo. Sva cetvorica na mjestu poginuli, a zasto, zato sto u glavi nisu nista imali.

:icon_mad:

Sivi Audi A8, Lazo pokojni i ekipa... 200+ isli, izginiuli ko rasada..
Ko mu ebe m,volim brzu voznju i zao mi je ljudi koji greskom izlete i sl,dogadja se ali takvi Laze u tatinom avudiju koji misle da drze boga za muda nisu vrijedni ni stete na ogradi koju su napravili skupa sa svojom hrpom lima ;)
 
Član
@zlaja....nemam.... zato jer je kamera ''bad luck''....

ali vec odavno se spremam za snimak kroz kanjon Vrbasa.... no ... opet..... bojim se kamere,kamera je zlo,vuce te na 110% a to nije bas dobro.


ali jednog saputnika uvjek primam na test voznju kad sam full raspolozen i odmoran.... ;)
SAMO JEDNOG.

@zlaja,...pogledao sam snimak sto si stavio prvih 40sec i lik nijednom nije uzeo obima rukama volan.... nula bodova i nisam gledao dalje..

evo jedan moj snimak sa 70% potencijala.... druga cca100 treca cca 150 a pred kraj kad je vristao u cetvrtoj je bilo oko 170+....

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RKyneVHOa7Q&list=UU2BEGL75_ZJgpw-kgmd3iyw&index=13&feature=plcp[/video]
 
Član
Slabo to nesto sve u vas,moj gti je brzi jos kad je u rukama majstora ali nemam snimki,a ovo na pocetku je neki 1.6 karburator sa 16v naljepnicama :lol:,jedino se nebi nikad usudio protiv cdi-a nekog :lol:
 
BHT Ovisnik
volim bržu voznju,vozim brzo,ali nikada ne prestizem u krivini,pa i na punoj jaako rijetko osim ako znam put i ako je pregledeno,dok ovaj idiot prestize nekoliko vozila u desnom zavoju gdje apsolutno ne vidi sto ga ceka:icon_eek:
isto tako netko mi kaze hajde da se provozamo,da vidimo kako ide i sl.,ali to bas ne prihvacam,jer sto suki rece onda ides na 110%,jednom sam se na tome opekao prije nego li sam polozio kada sam razbio maminu jettu,gdje se auto zaustavilo voljom "Onoga gore" na pola metra od provalije od 30m,i od tada nikada
stisnem ga kada sam sam,ili ako me adrenalin puca iako je netko samnom u autu,ali nikako po njihovoj volji da pokazem snagu auta jer su tad velike sanse da se precjenim,dok ovako ides svjesno svojih i mogucnosti vozila
 
Član
Ma brza voznja je ok ali dje ces bolan preticati kroz nepreglednu krivinu i to 10 puta taman da si sa Ferarijem,pa za to treba biti bilmez sa pačom supljiom od Svicarskog sira.
 
BHT Ovisnik
da neznam koliko konja imas kada nikako,ama bas nikako nemozes znati sta u suprot,hvala Bogu pa nije naiso netko u suprot pa izginuli nevini ljudi
 
Član
rinaldo je napisao(la):
Kladim se da vas je 90% bar jednom ovako vozilo , nisam ni znao da imamo toliko savjesnih vozača ovdje na forumu :icon_question:

:cool: To, kralju.

Ne znam koji vam je *****, ovo nit' je brzo, nit' me nešto oduševljava, samo je jako neodgovorno i nesmotreno jer ima nekog sa sobom i tehnika vožnje mu je 0 bodova, a mozga ni trunke nema. Nije fora biti blentav pa ići nesvjesno u ove krivine i misliti da si mudonja, a par ljudi sa tobom u autu.

Najiskrenije, ovo je čak i smiješno, inače vozim na otvorenom putu mnogo brže nego ovaj sa ovom konzervom, ali nikad ne idem u sumanuta preticanja na nepreglednim mjestima. Odavno razmišljam da nabavim jednu kamericu i za svoj ćeif snimam vožnje po putevima koje volim, ali samo do nekih normalnih granica, nikako ne bih snimao da pokušavam izvlačiti maximum iz auta po krivinama, odoše gume i kočnice za čas posla, ne bacaju mi se pare na to. Jedno 70 do 80% mogućnosti auta je dovoljno da se većina ljudi ukaki u autu, provjereno par puta.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
Kladim se da vas je 90% bar jednom ovako vozilo , nisam ni znao da imamo toliko savjesnih vozača ovdje na forumu :icon_question:

:cool: To, kralju.

Ne znam koji vam je ku*ac, ovo nit' je brzo, nit' me nešto oduševljava

Nije bitna brzina (a i ona je prilicna jer snimka kamerom sa zadnjeg sjedista uvjek smanjuje dozivljaj brzine,probajte i na snimci sa zadnjeg sjdista ce izgledati duplo sporije nego uzivo),lik pretice kroz nepreglednu krivinu kolonu vozila i to nekoliko puta,ma kraljina :icon_biggrin:
 
Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FSSPyD7gOW0[/video]

Ovaj video treba da bude svima na umu,ako zele da se trkaju gdje nije predvidjeno za trku
 
Top