Ovo je KAMIKAZA vozac

Ovo je KAMIKAZA vozac

Član
Kladim se da vas je 90% bar jednom ovako vozilo , nisam ni znao da imamo toliko savjesnih vozača ovdje na forumu :icon_question:
 
Administrator
rinaldo je napisao(la):
Kladim se da vas je 90% bar jednom ovako vozilo , nisam ni znao da imamo toliko savjesnih vozača ovdje na forumu :icon_question:

ja spadam u onih 10%, ali najiskrenije :)


Samo kazem jedno, neka ubije sebe, ali neka ne ubije nekog neduznog ili ne napravi ga invalidom za citav zivot.
 
NE zelim nikome lose..ali kad sam ovo odgledao..prvo sto sam pomislio..i zazelio jeste da ovaj retard jednostavano CRKNE KREPA i sta vec..:icon_rolleyes: mada eto..nesto mu se desilo..
ali najgore je sto..nije on jedini..on je samo jedan od rijetkih koji ovako voze...nazalost..znao sam se potrefiti sa jednim likom dva puta ..mozda dvojicom dosad..i voze slicno ovom..zaista neshvatljivo sta je u njihovim glavama izgleda nista :icon_question: :icon_question: meni je ovo cisti debilizam..nikakva zabava..:icon_confused:
i sam sam ljubitelj brzine..mladost ludost..ali sam opet kao vecina vozaca (ima nas ..znam ) svjestan i ono bitnije SAVJESTAN svih mogucih posljedica brze voznje..
I eto..zbog ovakvih poput njega nastrada necije dijete,majka,otac..brat..ili cijela porodica..
i eto..sve se moze do jednom..a bilo bi lijepo da malo vise razmisljamo o ovakvim stvarima..bar tako mislim..:icon_rolleyes:
 
Član
uvijek moze brzo ali sigurno...

a u ovog em se dvica raspada, em 140 ne moze preci... cuj "dve glave".. jest al u mudima Semse Suljakovic... sto ga kamion ne zalijepi sa druge strane na onim preticanjima... i mogao je makar metlicu od brisaca kupiti...
 
Član
rinaldo je napisao(la):
Kladim se da vas je 90% bar jednom ovako vozilo , nisam ni znao da imamo toliko savjesnih vozača ovdje na forumu :icon_question:

sta se tice tehnike voznje i brzine licno frajera smatram za pickinog dima a sto se tice idotizma i preticanja i ugrozavanja nevinih ljudi smatram ga idiotom.

Da, vozim divljavcki ali jedno pravilo koje NIKAD ne krsim je da NE PRETICEM napamet ma koliko zurio i ma kakva oklada bila u pitanju.

Valjda zato ovoliko i krsim kocnice, pa krace mi traje set kocnica nego ulje!!

Mnogo puta sam ''izgubio'' protiv ovakvih idiota, vodim i stignem sleper u kanjonu vrbasa, zapalim kocnice, gotovo se zabijem pod slepu a moj ''protivnik'' ladno lijevom stranom prođe...

u tom slucaju isaltam do 5, zapalim cigaretu i laganica za sleperom ;)

jer protiv takvih NE VOZIM!

i kad vidim da vatrogasci rezu auto da ih izvade van nije mi ih zao a kad ubiju samo sebe to je onda WIN WIN kombinacija :icon_mad:
 
Administrator
Pa prije par godina su kod nas cetvorica poginuli jer su glumili frajere. Naime dobro je poznato da je na relaciji Tuzla Orasje bilo likova koji u toku noci ugase svjetla i voze polako suprotnom stranom i kada neko auto naidje u susret oni naglo upale svjetla i taj koji im ide u susret izgubi se sto je normalno i sleti sa puta ili udari u nesto. Naime, to je bio sin nekog babe, kojem niko nista nije mogao. I sve je bilo tako do jednom, dok im u susret nije naisao Turcin sa sljeperom i nije se trznuo ni malo. Jednostavno ih je sabrao i gotovo. Sva cetvorica na mjestu poginuli, a zasto, zato sto u glavi nisu nista imali.

:icon_mad:
 
-Suki- je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
Kladim se da vas je 90% bar jednom ovako vozilo , nisam ni znao da imamo toliko savjesnih vozača ovdje na forumu :icon_question:

sta se tice voznje i brzone licno frajera smatram za pickinog dima a sto se tice idotizma i preticanja u ugrozavanja nevinih ljudi smatram ga idiotom.

Da, vozim divljavcki ali jedno pravilo koje NIKAD ne kresim je da NE PRETICEM napamet ma koliko zurio i ma kakva oklada bila u pitanju.

Valjda zato ovoliko i krsim kocnice, pa krace mi traje set kocnica nego ulje!!

Mnogo puta sam ''izgubio'' prootiv ovakvih idiota, vodim i stignem speper u kanjonu vrbasa, zapalim kocnice, gotovo se zabijem pdo slepu a mor ''protivnik'' ladno lijevom stranom prođe...

u tom slucaju isaltam do 5, zapalim cigaretu i laganica za sleperom ;)

jer protiv takvih NE VOZIM!

i kad vidim da vatrogasci rezu auto da ih izvade van nije mi ih zao a kad ubiju samo sebe to je onda WIN WIN kombinacija :icon_mad:

SVAKA CAST ;):cool::123: TO SE CIJENI :123:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
i kad vidim da vatrogasci rezu auto da ih izvade van nije mi ih zao a kad ubiju samo sebe to je onda WIN WIN kombinacija :icon_mad:
ali sto je najgore, u vecini slucajeva su ovi kamikaze...
kamikaza- osoba koja svjesno umire (gine) u svrhu da druge osobe poginu... izraz nastao u ratu kad su japanski piloti obrusavali na americke brodove ali sto je ironicno nosili su kacige...:D al hajd, historija je nebitna, bitno da je ovaj kamikaza
 
GOLF TZ je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
i kad vidim da vatrogasci rezu auto da ih izvade van nije mi ih zao a kad ubiju samo sebe to je onda WIN WIN kombinacija :icon_mad:
ali sto je najgore, u vecini slucajeva su ovi kamikaze...
kamikaza- osoba koja svjesno umire (gine) u svrhu da druge osobe poginu... izraz nastao u ratu kad su japanski piloti obrusavali na americke brodove ali sto je ironicno nosili su kacige...:D al hajd, historija je nebitna, bitno da je ovaj kamikaza

BIVŠI KAMIKAZA druze..bivsi..na neciju srecu:icon_confused:
 
Član
Gledo sam na ciljugama lika, ubacio VR6icu u duju, a 13ke čeličare naprijed, i ladno se sa svim poteže i u povratku u publiku ide i jedva zakoči... bosnian way of tuning :)

Dajem bubreg da vidim da je neko jače kočnice ugradio na auto
 
Član
svi koji mislite brzo voziti morate si postaviti neka stroga pravila tako da sto manje igrate na srecu, to je jedini nacin da sacuvate glave i da nikog ne ubijete,naravno greska se moze svakom dogoditi pa tako i meni, vozim od 14-te, imam 33god, nikad nisam okrznuo auto i nikad nisam propustio niti jedan ''okrsaj'' na cesti o ma kavom vozilu se radilo, ali nikad se nezna, no treba sanse svesti na minimum.

danas je saobracaj sve gusci, evo probajte jednu malu igricu..
kad stignete neko vozilo pred krivinom ,zamislite da pocnete preticati i zadrzite tu misao do kraja zavoja pa probajte izvuci prosjek koliko puta biste uspjeli...
 
pioneer_09 je napisao(la):
Pa prije par godina su kod nas cetvorica poginuli jer su glumili frajere. Naime dobro je poznato da je na relaciji Tuzla Orasje bilo likova koji u toku noci ugase svjetla i voze polako suprotnom stranom i kada neko auto naidje u susret oni naglo upale svjetla i taj koji im ide u susret izgubi se sto je normalno i sleti sa puta ili udari u nesto. Naime, to je bio sin nekog babe, kojem niko nista nije mogao. I sve je bilo tako do jednom, dok im u susret nije naisao Turcin sa sljeperom i nije se trznuo ni malo. Jednostavno ih je sabrao i gotovo. Sva cetvorica na mjestu poginuli, a zasto, zato sto u glavi nisu nista imali.

:icon_mad:

Sivi Audi A8, Lazo pokojni i ekipa... 200+ isli, izginiuli ko rasada..
 
Član
pregledao sam klip i nemogu da vjerujem da neko moze biti ovako retardiran, nek mu je bog na pomoci, jeste skontali da on nema ni brisaca uopste, da mi je jos samo znati kakvo je auto sto se tice trapa guma i ostalog i ovako riskirati da pogines, ubijes nekog il trece, mene je kostalo u zivotu prestizanje u krivini i nisam imao ovakve srece i covjeka sam skoro ubio. teze povrijede koje ce ga citav zivot pratit i sav sam se najezio gledajuci klip
 
Administrator
a evo i linka o ovome
http://www.bhtuning.com/prica-o-udesu-t-141.html

naime, ovo je samo jedan od 1000000 primjera, ali uvijek ima budala sa druge strane koji ne popustaju kao lik u kamionu
 
Top