Ovo je KAMIKAZA vozac

Ovo je KAMIKAZA vozac

Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2-Bccd80DWE&feature=youtu.be[/video]

Ovo mater samo jednom rodi !
:icon_mad:
 
Član
ovo je debil teski i onda s pitamo sto omladina gine i sto ljude koji imaju imalo napucano auto smatraju ovakvim
 
neznam ni sam s cim on mjeri 2 glave kad mu ni Kilometar sat ne radi a kamoli da ima GPS nema ni metlice na brisacu kamoli GPS samo glupo preticanje i to je to cisti primjer debilizma s 66KW a GTI mu je samo naljepnica ;)
 
Član
pa lik je valjda na drugom svijetu, ali nije poginuo s autom...

ovo mi je cist debilizam, poremecaj i glupost , posebno s ovakvim autom, i u ovakvim okolnostima, bezbroj puta spasio samo bog i to sto je slab saobracaj bio iz suprotnog smjera, konstantno ide na slijepo, bukvalno svjesno u smrt i na srecu se izvuce, zato se moze nazvati kamikazom u pravom smislu, nebi dugo ni s autom izdrzao ovako...nemam nista protiv brze voznje ali da se svjesno ubijas to mi je poremecaj...a po ubrzanju auta vidi se da nema ni 100 konja.
onaj s motorom je safty car za ovog debila, iako je ono duplo veca brzina ;)
 
Član
koje budaletine pa dok sam gledao video naginjao sam se ljevo desno na stolici :123:...hah...al sto je ovvozio vozio je..
 
klosari nemaju para pa prodaju i brisace da mogu malo gasat, ovo nije znanje vec sreca
al izgleda da je na kraju dobio potvrdu od policije, nece moc zaradit za godinu kaznu da plati
 
Član
Ja prosto nemam rijeci , onaj iz Konjica sa Aprilliom ono je respect voznja ;)
Naspram ovoga kamikaze:icon_mad::icon_mad:
 
Top