Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
da golf nastupi u subotu, neznam ni jesu li sanse teoretske.

no moja je briga da se pojavi u nedelju, da pametnjakovici izgube opklade, i da Hota loversi i ostali odu iz mog grada pognute glave i bez osmjeha na licu. vise bi to volio, nego da je nagrada 5000€ i da je dobijem.

cim napisem ovaj post vracam se u garazu da izvadim motor i mjenjac, onda se nadam da ce problem biti rjesim u toku sutrasnjeg dana, da bi mogao sve sastaviti nazad za nedelju.

posto neki misle da se u slucaju ovoga auta motor i mjenjac mogu izvaditi za sat ipo vremana, nek dodju u garazu kod mene, kraj piste je, pa nek se uvjere dali bas tako moze :icon_biggrin:

teska situacija se je pojavila bas sada pred trku, ovo je naravno po obicaju i belaju bilo nemoguce predviditi ili sprijeciti, ali Honey se nikad nikad ne predaje ;)

nekima koji su me uzimali u usta zadnjih dana i zadnje vrijeme u negativnom smislu, imaju moj savjet da se ni meni niti nekome od mojih ni pod razno ne pojavljuju pred ocima ili obracaju, kad budemo u nedelju dole.
prezirem popuzane, i takav cu ostati.
tko me nevoli nek navija ili vozi protiv mene.. i nek prihvati poraz bez previse sranja i pravdanja.. da je ovaj imao ovo.. da je imao nitro.. da su babi muda bila bi deda!


Sreto - citav prethodnu stranicu - nije mjenjac pucao radi greske vec od nemogucnost da izdrzi snagu i okretni moment.



vidimo se
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
da Hota loversi i ostali odu iz mog grada pognute glave :lol:

Ah da tebe loversu tebe odmah da upozorim budeš li pravio sranje kao prošli put mogao bi otići s nogama naprijed i s piste i iz svog grada jesi razumio :icon_mad:?
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
kad netko drugi organizirao:D samo dođes i gledas

Čim organizirate nešto eto mene ;)

Repo samo ti svoj posao ;)

Ostali nemojte zaboraviti ugalj za roštilj ;)

Može li se oružije unijet na pistu, prijeti mi Repin kolega... mister čiji klipovi imaju na "you tubu"... evo da ga citiram šta je napisao Bokiu...

"ukucaj malo po you tube o meni pa vidi ocesli doci na drku u mostar...."

Tako da gospodin nepismeni sa "you tuba" se meni kasnije obratio privatno sa uvredama, psovkama i slično... naravno opasni neki kojeg poznajem lično, Col3 može potvrdit kad nije znao svoje lično auto otvorit 5 minuta, pa smo mi sa strane gledali i smijali se :D

Svemu tome je predvodio moj post, koji sam kopirao... znači... Momak koji je stavio 1000 KM (hiljadu konvertibilnih maraka) na Hotu u utrci protiv Repe, ja sam samo to prenio na dernek temu, tj. Dešavanje... i odjednom sam kriv tom momku bio :D haha

Uglavnom, volio bih da taj momak stavi 1000 KM (hiljadu konvertibilnih maraka) na Repu, da bi utrka bila zanimljivija :D

Lijep pozdrav. ;)
 
HONEY je napisao(la):
da golf nastupi u subotu, neznam ni jesu li sanse teoretske.

no moja je briga da se pojavi u nedelju, da pametnjakovici izgube opklade, i da Hota loversi i ostali odu iz mog grada pognute glave i bez osmjeha na licu. vise bi to volio, nego da je nagrada 5000€ i da je dobijem.

cim napisem ovaj post vracam se u garazu da izvadim motor i mjenjac, onda se nadam da ce problem biti rjesim u toku sutrasnjeg dana, da bi mogao sve sastaviti nazad za nedelju.

posto neki misle da se u slucaju ovoga auta motor i mjenjac mogu izvaditi za sat ipo vremana, nek dodju u garazu kod mene, kraj piste je, pa nek se uvjere dali bas tako moze :icon_biggrin:

teska situacija se je pojavila bas sada pred trku, ovo je naravno po obicaju i belaju bilo nemoguce predviditi ili sprijeciti, ali Honey se nikad nikad ne predaje ;)

nekima koji su me uzimali u usta zadnjih dana i zadnje vrijeme u negativnom smislu, imaju moj savjet da se ni meni niti nekome od mojih ni pod razno ne pojavljuju pred ocima ili obracaju, kad budemo u nedelju dole.
prezirem popuzane, i takav cu ostati.
tko me nevoli nek navija ili vozi protiv mene.. i nek prihvati poraz bez previse sranja i pravdanja.. da je ovaj imao ovo.. da je imao nitro.. da su babi muda bila bi deda!


Sreto - citav prethodnu stranicu - nije mjenjac pucao radi greske vec od nemogucnost da izdrzi snagu i okretni moment.



vidimo se

Mani se suplje reci ti meni jel vazi ovo po milju markica ????
 
BHT Ovisnik
necu nikog vrijeđati niti se petljati,al ono otvaranje auta je bilo komično,znam o kome je rijec:lol::lol:
 
GocaS6 je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
da Hota loversi i ostali odu iz mog grada pognute glave :lol:

Ah da tebe loversu tebe odmah da upozorim budeš li pravio sranje kao prošli put mogao bi otići s nogama naprijed i s piste i iz svog grada jesi razumio :icon_mad:?

kolko se ja sjecam nije bilo nikakvog sranja, smo sto ste vi napuhali i zakomplicirali pricu... sto se mene tice nece bit, ne brini... ne znam ni hocu li doci na pistu ovaj put...
 
Član
ajde ajde djecica nemojte se svadjati ko zaboravi ugalj za rostilj bit ce mojih guma zapaljenih kolko god uspijem naci ko ima viska 15ki i 14ki nek donese ja palim vi rostiljajte nisam brz ali mater mu bar cu dimiti :)
 
Član
HONEY je napisao(la):
da golf nastupi u subotu, neznam ni jesu li sanse teoretske.

no moja je briga da se pojavi u nedelju, da pametnjakovici izgube opklade, i da Hota loversi i ostali odu iz mog grada pognute glave i bez osmjeha na licu. vise bi to volio, nego da je nagrada 5000€ i da je dobijem.

cim napisem ovaj post vracam se u garazu da izvadim motor i mjenjac, onda se nadam da ce problem biti rjesim u toku sutrasnjeg dana, da bi mogao sve sastaviti nazad za nedelju.

posto neki misle da se u slucaju ovoga auta motor i mjenjac mogu izvaditi za sat ipo vremana, nek dodju u garazu kod mene, kraj piste je, pa nek se uvjere dali bas tako moze :icon_biggrin:

teska situacija se je pojavila bas sada pred trku, ovo je naravno po obicaju i belaju bilo nemoguce predviditi ili sprijeciti, ali Honey se nikad nikad ne predaje ;)

nekima koji su me uzimali u usta zadnjih dana i zadnje vrijeme u negativnom smislu, imaju moj savjet da se ni meni niti nekome od mojih ni pod razno ne pojavljuju pred ocima ili obracaju, kad budemo u nedelju dole.
prezirem popuzane, i takav cu ostati.
tko me nevoli nek navija ili vozi protiv mene.. i nek prihvati poraz bez previse sranja i pravdanja.. da je ovaj imao ovo.. da je imao nitro.. da su babi muda bila bi deda!


Sreto - citav prethodnu stranicu - nije mjenjac pucao radi greske vec od nemogucnost da izdrzi snagu i okretni moment.



vidimo se

Ja sam samo naveo bezveze primjer sto sam i napisao u svom postu znaci ne vezano za tvoj mjenjac nego cisto kao neki primjer mogao sam napisati lamela ,poluosovina itd al eto nisam j*i ga nego de ti nama redovno update garaze da se vidi sta si radio kako i gdje jer nama nekolicini nema majstora tako blizu da zavrsimo neke poslove pa tako moram prevalit 200 km da bi balansirao j*eni kardan i mjesec dana pitati sve redom dok ne dobijem neki info. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top