Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

GocaS6 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
gorane znas da ja netrebam pitati trebal sta pomoci znas kome saljes plakate i flayereda west hercegovinu zaspem informacijama :)

antrax je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
gorane znas da ja netrebam pitati trebal sta pomoci znas kome saljes plakate i flayereda west hercegovinu zaspem informacijama :)

Ako vam treba moja adresa uradit ću isto... Jablanica i Konjic par plakata ako želite da postavim... nikakav problem.

E sad već pričamo ;) hvala momci, to je vama sitnica a nama velika pomoć ;) naravno ako ima još zainteresiranih za plakate nek se slobodno jave bit ćemo jako zahvalni ;) što manje vremena mi izgubimo na ovakve stvari više ćemo ga imati da napravimo bolju utrku što je dobro i za nas i za vas ;)

A ja ću srediti s Guruom da dobijete VIP ulaznice tako da možete uživati na utrci bez ikakvih ometanja ;)
Ja i ti poslovat možemo u svako doba, nikakva frka... naravno da ću pomoć za organizaciju šta trebalo, a pričat možemo tek kad se izvineš za sve one silne uvrede od prije.

Tu sam stalno, kad trebalo samo poruku sendaj i preuzmem plakate za Jablanicu i Konjic.

Wade nema frke, ostavi broj mob na private pa zovnem kad dođem gore na kafu i da postavim plakate.

pozdrav.
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

ali nemojte mi samo par plakata vec ocu gomilu ljubuski capljina siroki posusje grude veliko je to :) i ocu one sitne flayere da mogu po sajbama ostavljati svakako me nesanica pere neznam sta cu od sebe :)
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

bmwscaner je napisao(la):
ali nemojte mi samo par plakata vec ocu gomilu ljubuski capljina siroki posusje grude veliko je to :) i ocu one sitne flayere da mogu po sajbama ostavljati svakako me nesanica pere neznam sta cu od sebe :)

Nemoj se ti brinuti scanneru sve ćeš ti na vrijeme dobiti ;)
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

GocaS6 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
ali nemojte mi samo par plakata vec ocu gomilu ljubuski capljina siroki posusje grude veliko je to :) i ocu one sitne flayere da mogu po sajbama ostavljati svakako me nesanica pere neznam sta cu od sebe :)

Nemoj se ti brinuti scanneru sve ćeš ti na vrijeme dobiti ;)
znas bola mene sekirli citav :)
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

bmwscaner je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
ali nemojte mi samo par plakata vec ocu gomilu ljubuski capljina siroki posusje grude veliko je to :) i ocu one sitne flayere da mogu po sajbama ostavljati svakako me nesanica pere neznam sta cu od sebe :)

Nemoj se ti brinuti scanneru sve ćeš ti na vrijeme dobiti ;)
znas bola mene sekirli citav :)

Haha jašta si samo te malo insomnia muči ali dobar si ti dečko ;)
 
Početnik
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

silverstar je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
Kakva situacija u 13 klasi :icon_question:

:icon_smile::123::cool:

ako naguram :) eto i mene tu

company_logo.jpg
 
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Nisam nigdje nasao , hoce li biti Styling i dB i koje su nagrade za to imali isto sta extra fino ili ono standardica i to
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

eh vako ljudi treba mi par informacija sto se tice bh otvorenog prvenstva.
dali mogu ja da vozim bez vozacke dozvole kao na gerinom street race-u uz saglasnost oba roditelja da me pustaju da vozim,mora li auto biti registrovano?hvala
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

zlatani je napisao(la):
eh vako ljudi treba mi par informacija sto se tice bh otvorenog prvenstva.
dali mogu ja da vozim bez vozacke dozvole kao na gerinom street race-u uz saglasnost oba roditelja da me pustaju da vozim,mora li auto biti registrovano?hvala

Što se tiče prve rečenice mogu ti reći da Otvoreno prvenstvo više ne postoji. Negdje u nekom topiku to i piše pobliže objašnjeno.

Sada, što se tiče naše utrke u Mostaru 26. i 27. 9. da bi vozio utrke trebao bi posjedovati važeću vozačku dozvolu BiH. To je bilo pravilo iz Pravilnika OP BIH po kojem se vozilo i u Mostaru ranije.
Međutim, ne vidim prepreku da netko maloljetan vozi bez položenog vozačkog, ako su mu roditelji potpisali suglasnost za takvu vožnjui to ovjerili u notara. Pa i u junior formulama i na stazi voze maloljetnici bez položenog vozačkog po cijelom svijetu. Također u Americi je vozila drag race ona djevojčica kao maloljetnica pa što ne bi mogli i u nas. Pitanje je na mjestu i vrlo zanimljivo. Mislim da bi mogao voziti, ali roditelj bi ti još morao potpisati na utrci (kao zakonski skrbin) da je suglasan da voziš na vlastitu (tj. njegovu) odgovornost.

Auto ne mora biti registrovano da bi učestvovalo na našoj utrci. Postoji tehnička komisija koja pregledava vozila. Vozilo koje ne zadovolji tehnički pregled (tj. osnovna pravila o sigurnosti na stazi prilikom nastupa) neće nastupiti.
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II - bhtuning.com

Ja sam se prijavio, pa kako god :cool: Neću da se sikiram, kol'ko god Fiat napravi meni dosta. A što se tiče visine nagrade, mislim da je nebitna. Ja bih halalio pare za jedno od prva tri mjesta :icon_smile:
 

sUx

Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II - bhtuning.com

Alen_P je napisao(la):
Ja sam se prijavio, pa kako god :cool: Neću da se sikiram, kol'ko god Fiat napravi meni dosta. A što se tiče visine nagrade, mislim da je nebitna. Ja bih halalio pare za jedno od prva tri mjesta :icon_smile:


realno peka nema sta ,sad je LJUĆI nemoj ga puštati ni slučajno :123::cool:
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Little Dragon je napisao(la):
Nisam nigdje nasao , hoce li biti Styling i dB i koje su nagrade za to imali isto sta extra fino ili ono standardica i to

Natjecanje u dB dragu će biti održano u subotu, a Styling je u nedjelju.
Startnina iliti uplate odredit će voditelji tog dijela eventa (dB - Muha i Styling - Alen).
Nagrade za dB znam da će biti pehari, a za ostalo trebamo još vidjeti s Muhom.
Styling nagrada za prva tri mjesta pehari, a za prvoplasiranog još i novčana nagrada od 500,00 KM.
Možda bude i sponzorskih nagrada ali to je fakultativno.
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

hvala na odgovoru,znaci da ja dolazim u mostar bez razmisljanja?
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

styling je jedna klasa, kao i prosli put u MO jel tako?
 
Početnik
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

izvoli, evo i brpamo u mostaru :)

u subotu smo dole...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top