Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

silverstar je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
Kakva situacija u 13 klasi :icon_question:

:icon_smile::123::cool:

Mislim da poslije mog odvjetnika Gurua nema potrebe da išta više raspravljam na datu temu pogotovo sa personama tipa Boost, Antrax, Repo i sl.

Utrka se približava, mi moramo raditi a vi samo čekajte da mi sve završimo pa vi dođite, ja ne vidjeh ni jednog posta gdje piše "ljudi treba li vam išta pomoći jer ipak vi jedini u BiH pravite utrke onakve kakve bi trebale biti", ne, ovo je grupa izgleda "najpametniji smo al nećemo da radimo ništa" osim mnogo tipkanja u prazno po tipkovnici!

Nebitno, meni je drago ipak radi mnogih momaka koji šute i rade evo počevši od Seje i Alena koji su daleko dogurali uz jako malo tipkanja. ;)

Mi idemo dalje a vi samo tipkajte...
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

gorane znas da ja netrebam pitati trebal sta pomoci znas kome saljes plakate i flayereda west hercegovinu zaspem informacijama :)
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

bmwscaner je napisao(la):
gorane znas da ja netrebam pitati trebal sta pomoci znas kome saljes plakate i flayereda west hercegovinu zaspem informacijama :)

Ako vam treba moja adresa uradit ću isto... Jablanica i Konjic par plakata ako želite da postavim... nikakav problem.
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

silverstar je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
Kakva situacija u 13 klasi :icon_question:

:icon_smile::123::cool:

Nikad bolja izgleda. Sve više i više auta ulazi u tu klasu.
Znači konkurencija postaje jaka.
Nema više laganih pobjeda! Trebaće se dobro oznojiti na pisti za to.:icon_smile:

antrax je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
gorane znas da ja netrebam pitati trebal sta pomoci znas kome saljes plakate i flayereda west hercegovinu zaspem informacijama :)

Ako vam treba moja adresa uradit ću isto... Jablanica i Konjic par plakata ako želite da postavim... nikakav problem.

Javim ti se ja na telefon da polijepiš plakata po Jablanici i okolini kad dođe vrijeme.
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

bmwscaner je napisao(la):
gorane znas da ja netrebam pitati trebal sta pomoci znas kome saljes plakate i flayereda west hercegovinu zaspem informacijama :)

antrax je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
gorane znas da ja netrebam pitati trebal sta pomoci znas kome saljes plakate i flayereda west hercegovinu zaspem informacijama :)

Ako vam treba moja adresa uradit ću isto... Jablanica i Konjic par plakata ako želite da postavim... nikakav problem.

E sad već pričamo ;) hvala momci, to je vama sitnica a nama velika pomoć ;) naravno ako ima još zainteresiranih za plakate nek se slobodno jave bit ćemo jako zahvalni ;) što manje vremena mi izgubimo na ovakve stvari više ćemo ga imati da napravimo bolju utrku što je dobro i za nas i za vas ;)

A ja ću srediti s Guruom da dobijete VIP ulaznice tako da možete uživati na utrci bez ikakvih ometanja ;)
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

antrax je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
gorane znas da ja netrebam pitati trebal sta pomoci znas kome saljes plakate i flayereda west hercegovinu zaspem informacijama :)

Ako vam treba moja adresa uradit ću isto... Jablanica i Konjic par plakata ako želite da postavim... nikakav problem.

zovi kad i ako postavljo po konjicu,ako trebalo pomoci...
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Ev ja sam dobrovoljac za Sarajevo!!

Goca, ako mogu pomoci samo vici!

lp
 
Legend
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

eo mogao bih i ja po sarajevu koju zalijepit, slobodno mi se javi na pm ako bude bilo kakva pomoc trebala , tu smo.. razlasit trkacima , polijepit plakate, da napravimo race svjetskih razmjera ako treba :icon_smile:
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

.nOKe je napisao(la):
eo mogao bih i ja po sarajevu koju zalijepit, slobodno mi se javi na pm ako bude bilo kakva pomoc trebala , tu smo.. razlasit trkacima , polijepit plakate, da napravimo race svjetskih razmjera ako treba :icon_smile:

Čuj ako treba zadnji je race u sezoni, doći će svi koji nešto znače na SR sceni uz vašu pomoć napravit ćemo bum ;)

Može noke hvala ;)
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Nije frka, taman da napravimo cirkus :D samo naprijed ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top