Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
valjda ce biti ljepo vrjeme jer ako bude naznaka za kisu nijedno brze auto nece doci jer dolaze zbog klase 10, a ko ce to odvoziti 10ku na mokrom asfaltu :icon_question:
 
BHT Ovisnik
najavljuju ljepse vrijeme slj. tjedna,ja se iskreno nadam da ce biti fino,teperatura ce bit idealna:cool:
 
Član
najavljeno za nedelju i multimedijalno vozilo red bulla neka prezentacija ce bit.... neznam sta je al kazu da je dobro..;););)
Srdane hvala......:cool:
 
Početnik
sad sam bio sa Guru-om na kafi pa sam dobio letaka i plakata, ako ima neko zelju volju nek dodje da uzme iste i aplicira na neki kafic ili neko poznato mjesto...
 
Član
muha je napisao(la):
sad sam bio sa Guru-om na kafi pa sam dobio letaka i plakata, ako ima neko zelju volju nek dodje da uzme iste i aplicira na neki kafic ili neko poznato mjesto...

Takođe... bio sa Guruom prije 20 minuta... preuzeo plakate i letke... nismo ni kafu pili ni išta... stali 2 minuta... i jedno 20 minuta jedan iza drugog u koloni i ja se okrenuo nazad u grad... pometnja prava kod nas u Jablanici, kolone po 3-4 kilometra u pm, rade neke zaebancije na magistrali... nek im je Bog na pomoći dok izađu iz Jablanice skroz...

p.s. Izbjegavajte od 16:00h do 19:00h prolazit kroz Jablanicu ako imate potrebu prolaziti... užas.
 
antrax je napisao(la):
muha je napisao(la):
sad sam bio sa Guru-om na kafi pa sam dobio letaka i plakata, ako ima neko zelju volju nek dodje da uzme iste i aplicira na neki kafic ili neko poznato mjesto...

Takođe... bio sa Guruom prije 20 minuta... preuzeo plakate i letke... nismo ni kafu pili ni išta... stali 2 minuta... i jedno 20 minuta jedan iza drugog u koloni i ja se okrenuo nazad u grad... pometnja prava kod nas u Jablanici, kolone po 3-4 kilometra u pm, rade neke zaebancije na magistrali... nek im je Bog na pomoći dok izađu iz Jablanice skroz...

p.s. Izbjegavajte od 16:00h do 19:00h prolazit kroz Jablanicu ako imate potrebu prolaziti... užas.


Opa jel se to nesto rovi na glavnom putu za Mostar kroz Jablanicu.

Aj malo to detaljnije, gdje, sta, do kad.

Ima nas patosirani:lol:
 
evo pomalo sam pratio vremensku prognozu...

nakon dosta skakljive najave u toku sedmice sada trenutno kako najavljuju slijedi razvedravanje, koje ce trajati cijelu iducu sedmicu, a u subotu i nedjelju nas ocekuje suncanih 27 stepeni u mostaru ;)
 
Hmmmmmmmmmmm.... Posto antrax nece da napise ja cu morat.... Znaci za sve one koji cijene svoje vozilo a idu preko Jablanice savjetujem da idu obilaznicom (znaci pokraj pekare Putnik i Kafica "fress" pa pravac preko mosta i izaci ce na drugi most pokraj restorana "Han" tj obici ce sve restorane sa jagnjetinom.... i pravac Mostar... Posto kod nas peru pare na toj cesti al to vec nije tema... Toliko. Pozzz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top