Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
taman maloprije pricam s dag-om,samo da kiša ne padne kao i uvijek,vec je pocelo varljivo vrijeme u nas u mostaru:icon_smile:

btw. jel ima tko iz doboja da mi moze povesti felge 15" na SR tko nije pretpan,uslugu plaćam:icon_smile:
 
Član
poucen iskustvom iz osijeka, ja nabavio vec tendu :D ha kisa ha sunce ja spreman :D

P.S. Organizatori, hoce'l bit sta od onih flyera itd?
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
taman maloprije pricam s dag-om,samo da kiša ne padne kao i uvijek,vec je pocelo varljivo vrijeme u nas u mostaru:icon_smile:

btw. jel ima tko iz doboja da mi moze povesti felge 15" na SR tko nije pretpan,uslugu plaćam:icon_smile:

ako ne bude previse opreme dogovorimo se
 
Član
trizex je napisao(la):
poucen iskustvom iz osijeka, ja nabavio vec tendu :D ha kisa ha sunce ja spreman :D

P.S. Organizatori, hoce'l bit sta od onih flyera itd?

Bit će, u petak sam ja zvao Ostojića... trebali su se printat preko vikenda plakati... sad neznam jesu li ili ne... javit će mi pa da preuzmem ;)
 
Početnik
lol, idemo po gradu, rosi, kisi, inju, tornadima, uraganima, tsunamijima...idemooooo...svejedno jeee¨¨!!!!
 
Član
Davor_ je napisao(la):
DRZ'te ispit dan prije :lol::lol::lol:

Jarane ja se prijavio da vozim u subotu... kad prekjuče na faxu mi rok 26.09. ispit iz matematike 3 u 09:00h sra*nje... ali nema veze, na pisti sam do 11:00 najkasniije :D ako položim, dobar povod za sve :p haha
 
izvoli idemo po kojem god vremenu, hehehehe ima da gori hala oluci se tresu......:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
BHT Ovisnik
Davor_ je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
taman maloprije pricam s dag-om,samo da kiša ne padne kao i uvijek,vec je pocelo varljivo vrijeme u nas u mostaru:icon_smile:

btw. jel ima tko iz doboja da mi moze povesti felge 15" na SR tko nije pretpan,uslugu plaćam:icon_smile:

ako ne bude previse opreme dogovorimo se

sacekat cu jos danas ako se nitko ne javi onda cu to brzom postom jer bojim se da se ne prodaju,a felge su 15 s gumama
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top