Osijek Street Race Show kalendar za 2012

Osijek Street Race Show kalendar za 2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
ako se bude love volio bih se pojaviti u osijeku,imam dosta rodbine po vinkovcima i vukovaru tako da bih to mogao realizirati,kako se prica inace mora biti dobro:cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ako se bude love volio bih se pojaviti u osijeku,imam dosta rodbine po vinkovcima i vukovaru tako da bih to mogao realizirati,kako se prica inace mora biti dobro:cool:

Ima nas još što planiramo ići iz Hercegovine,vjerujem da će i Antara ići.Nećeš požaliti :icon_biggrin:
 
Član
Pored Velike gorice utrke Daria na ztc-u,i drugih trka ova trka se ne propusta probat vozit 15 sec klasu i kulirat :D,Btw cole ici ce i jos mostaraca tako da se mozemo organizirati da se usput svi pokupimo...:icon_question::123:
 
Član
wade_ je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
ako se bude love volio bih se pojaviti u osijeku,imam dosta rodbine po vinkovcima i vukovaru tako da bih to mogao realizirati,kako se prica inace mora biti dobro:cool:

Ima nas još što planiramo ići iz Hercegovine,vjerujem da će i Antara ići.Nećeš požaliti :icon_biggrin:

Ja ako išao, idemo kad Sejo i cijeli SRCS, znači zajedno... meni je upitno, jaran belaj napravio... ženi se :icon_sad:

Neznam još ništa tačno, ugl čujemo se, tu smo :)
 
Nije Igy pare odavde ponjeti i amortizer a odozgo vratiti samo jedan drugi amortizer zadnji nije komplet kod opela je odvojeno tako da to nije veliko
 
Posto prvi put idem u Osijek, da pitam upucene...
Koji je najbolji (jeftiniji) put?
Da li ce se moci prenociti na pisti?
Da li ulaznica vazi za oba dana, ili...? Hvala!:cool:
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Posto prvi put idem u Osijek, da pitam upucene...
Koji je najbolji (jeftiniji) put?
Da li ce se moci prenociti na pisti?
Da li ulaznica vazi za oba dana, ili...? Hvala!:cool:

scaled.php


ako ćeš u petak ići ne brini se za put
može se prenoćiti na pisti
ulaznica ne vrijedi za oba dana, u nedjelju moraš kupiti novu ulaznicu
 
Član
Sandro, nije to taj put, ne ideš preko vukovara (tj ne praviš bzvz krug) nego vinkovci obilaznica, jarmina, gaboš, markušica, podrinje, ada, ernestinovo, antunovac, i eto osijek :) znači kad dolaziš od županje, pred ulazom u vinkovce ima jedan semafor, na njemu lijevo i samo pravo do osijeka :)

mapsvkos.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top