Osijek Street race No4.

Osijek Street race No4.

Član
guster je napisao(la):
Kakvo je stanje tamo sa komarcima? Cujem da ih ima za izvoza a ja nisam bas u prijateljskim odnosima sa njima :D
Ima li kakvo efektivno rjesenje da znate?
Autan ne pomaze cuo sam :icon_sad:

ima--- obuci se dobro da ne moze proci igla:cool:


hahah


idi u apoteku kupi narknicu stavis je na ruku i bez brige si,ako hoces jos bolje rezultate kupi dvije;)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ima--- obuci se dobro da ne moze proci igla:cool:
hahah
idi u apoteku kupi narknicu stavis je na ruku i bez brige si,ako hoces jos bolje rezultate kupi dvije;)

jbg ozbiljan sam, imam alergiju na njih pa zbog toga pitam:icon_sad:
I posto je event 36sati jel se moze manji sator dignut??

hvala
 
Član
hi
koki+ je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
db ovo oba dana ili je u nedjelju samo show ??

Jel brpamo?

ako bude subota necu imati auto jer nemogu sa svojim (je...im gepekom)

subota dB, nedelja show

guster je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
ima--- obuci se dobro da ne moze proci igla:cool:
hahah
idi u apoteku kupi narknicu stavis je na ruku i bez brige si,ako hoces jos bolje rezultate kupi dvije;)

jbg ozbiljan sam, imam alergiju na njih pa zbog toga pitam:icon_sad:
I posto je event 36sati jel se moze manji sator dignut??

hvala

kile na sator ne pomisljaj ako si alergican na komarce, jer u slavoniji, posebno u osijeku su toliko zaj*ani po noci da bi ti prisli s guza i onda bi te izj*ali :) a sta se sekiras nemoj se kupat 20 dana prije racea i bit ces autan za citavu pistu, sta ima veze :)
 
Član
komaraca ima, ali u sumrak. po noći nisu toliko aktivni.

komarci će biti tretirani lokalno dan prije i na dan trke.

detaljan raspored za dB i street style će biti objavljen za dva-tri dana.
 
Član
i mene zanima dali ce se moći ostati na pisti non stop jer mi je glupo ako se noćna trka zavrsi rano u jutro da se sve pakuje,tovare auta na prikolice itd ..... za neki 2 sata spavanja
 
Član
Moze li neko tacno odgovoriti na pitanje...

Moze li neregistrovano auto sa policom osiguranja i zelenim kartonom preci granicu na prikolici??
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Moze li neko tacno odgovoriti na pitanje...

Moze li neregistrovano auto sa policom osiguranja i zelenim kartonom preci granicu na prikolici??

zasto da ne??? samo izvrsi najavu granicnoj sluzbi BiH da ce to i to auto preci granicu dana tog i tog i vratiti se dana tog i tog, isto tako vrsis najavu granicnoj sluzbi HR...

Fino nazoves informacije BiH i trazis granicnu sluzbu na tom i tom prelazu, okrenes broj i fino kazes:

Dobar dan ovakva je situacija... 31.07 se odrzava trka na 402m u Osijeku, ja bi granicni prelaz presao dana tog i tog sa vučnom sluzbom na kojoj ce biti natovareno vozilo to i to neregistrovano, sa policom osiguranja i zelenim kartonom, molim vas mozeteli mi reci sta mi je potrebno da bi izvrsio prelaz-izlaz i povrat u BiH... kad dobijes odgovor zahvalis se i poklopis slusalicu...

Sledeci korak... nazoves informacije HR i trazis broj tog i tog granicnog prelaza... kada dobijes broj slijedi sledece korake:

okrenes dobijeni broj i sacekas da se neko javi...
Dobar dan ovakva je situacija... 31.07 se odrzava trka na 402m u Osijeku, ja bi granicni prelaz presao dana tog i tog sa vučnom sluzbom na kojoj ce biti natovareno vozilo to i to neregistrovano, sa policom osiguranja i zelenim kartonom, molim vas mozeteli mi reci sta mi je potrebno da bi izvrsio ulaz-izlaz iz HR... kad dobijes odgovor zahvalis se i poklopis slusalicu...

Izganjas sta ti je potrebno odes na SR No4 Osijek, prijavis klasu 15, vozis klasu 15 i probijes u 14, vozis klasu 14, odvozis niskih 14, uzmes prvo mjesto u klasi 14 dobijes pehar i nesto love, vratis se sretan i sa lijepim iskustvom u BiH...

Nemojte me više ;)
 
Član
Možeš i od kluba koji organizuje manifestaciju da tražiš pozivno pismo za učešće na istoj... s tim papirom i najavom na graničnom prelazu prolaziš bez ikakvih problema.
 
Član
Nocne trke ce biti da? kao po starom navedenom od 9 navecer pa do tamo 2-3 ujutro :D eto ako moze jos kakvih detalja oko toga,ipak je rijec u ovoj temi o Street Race-u ;) hvala
 
Član
Znaci dB je samo u Subotu??
Ako je tako dabogda cu ja doci sa mora i spremiti sve ....a u PM
 
Top