Osijek Street race No4.

Osijek Street race No4.

Član
Auto klub Slavonija u subotu 31.7 i nedjelju 1.8 2010. organizira veliki dvodnevni mega događaj. Na avio-pisti Čepin održava se Osijek Street race No4.

PROGRAM:

* početak u subotu u 9 sati
* Velika noćna utrka
* Moto race (oba dana)
* Street style (oba dana)
* dB drag (oba dana)
* u subotu navečer Burn afterparty na pisti

Ulaz na manifestaciju iznosi 25 kuna.

street_race_no4_cepin_2010.jpg
 
Član
Jel se smije u Subotu citavu noc provest na Aerodromu? Posto ce se popit poprilicno pa ne bih riskirao kaznu. Tako da bi nocio u Autu.
 

IGY

Član
kako sam ja cuo da smije
tj bice party do ranih jutarnjih sati a ujutru odmah ide sljedeca tura za trke tako da ce ovo biti 36h ludila
 
ja ne vidim nista glupo u tome...
svaki takmicar moze birati sta ce voziti.. ili 2 dnevne kao i inace.. ili jednu od 3 trke ili ako moze naravno sve 3 trke...

jedini kome ce ovo biti stvarno iscrpljeni do krajnjih granica nakon ovog nevidjenog maratona bit ce ljudi ukljuceni u organizaciju..

za sve ostale tu je prakticno show koji ce trajati oko 36 sati sa mnostvom sadrzaja i pored samih utrka, tako da u kojem god trenutku neko od posjetilaca dodje na pistu imat ce sta vidjeti...

ja sam sada za vikend u Osijeku zbog priprema za race, tako da od iduce sedmice mozete ocekivati mnogo detaljnije informacije sta nas sve ocekuje...

pozz i vidimo se u Osijeku naravno ;)

:123: :123:
 
Član
još jedna dopuna programu: Csaba Erdős, višestruki EU i svjetski prvak u vratolomijama sa svojom ekipom će zapaliti noćno nebo, kao i dnevne evente.

A2_Plakat_cepin_SR_No4_B_verzija_WE.jpg
 
Član
Kakvo je stanje tamo sa komarcima? Cujem da ih ima za izvoza a ja nisam bas u prijateljskim odnosima sa njima :D
Ima li kakvo efektivno rjesenje da znate?
Autan ne pomaze cuo sam :icon_sad:
 
Top