Osijek Street race No4.

Osijek Street race No4.

Član
izvinjavam se ako je malo off a imal ko iz tuzle da je iso prvi put kolko treba vremena posto sam i ja konto ici abd. i sta sve treba na granici peglaju li sta...
 
Član
menso je napisao(la):
izvinjavam se ako je malo off a imal ko iz tuzle da je iso prvi put kolko treba vremena posto sam i ja konto ici abd. i sta sve treba na granici peglaju li sta...

od prilike 2 h voznje treba ti zeleni karton za auto i tvoja licna karta i to je to picis sretno
 
Član
menso je napisao(la):
izvinjavam se ako je malo off a imal ko iz tuzle da je iso prvi put kolko treba vremena posto sam i ja konto ici abd. i sta sve treba na granici peglaju li sta...

Cca 2 - 2ipo sata, nas na granici nisu nijednom peglali ide se u koloni laganini i nema problema. Sto ti napisa Esmir ispod, zeleni karton, papiri od auta, BIH naljepnica nazad, licna karta i gas :)
 
Član
trizex je napisao(la):
menso je napisao(la):
izvinjavam se ako je malo off a imal ko iz tuzle da je iso prvi put kolko treba vremena posto sam i ja konto ici abd. i sta sve treba na granici peglaju li sta...

Cca 2 - 2ipo sata, nas na granici nisu nijednom peglali ide se u koloni laganini i nema problema. Sto ti napisa Esmir ispod, zeleni karton, papiri od auta, BIH naljepnica nazad, licna karta i gas :)

thanks drugari puno...samo ne bih stavljao naljepnicu ponijecu je onako jebaji ga ne lijepio je ja vise nikad...
 

IGY

Član
ma kakva nalja ba ja je nikad nisma imao na granici i nikad me niko nije pegtlao zbog toga
btw ako su ti nove tablice onda ni nemoras imati jer imas na tablici ;)
 
Početnik
kalkan je napisao(la):
kad završi prvi i kad se poslože prijave.


ok. govorio sam sa Sejom jucer i objasnio mi je otprilike kako i sta kontate.. pametno bi bilo da se nocni race sto prije zapocne, automatski ce se i prije zavrsiti
i onda da se ne zuri sa zapocinjanjem race-a u nedelju ujutro. slobodno pomaknite par sati naprijed, da se ljudi mogu odmoriti

moras uzeti u obzir da mnogi doputuju iz daljine, umorni, i odmah ih cekaju 2 race i party.. a voziti nije neozbiljna stvar ;)
 
HONEY je napisao(la):
kalkan je napisao(la):
kad završi prvi i kad se poslože prijave.


ok. govorio sam sa Sejom jucer i objasnio mi je otprilike kako i sta kontate.. pametno bi bilo da se nocni race sto prije zapocne, automatski ce se i prije zavrsiti
i onda da se ne zuri sa zapocinjanjem race-a u nedelju ujutro. slobodno pomaknite par sati naprijed, da se ljudi mogu odmoriti

moras uzeti u obzir da mnogi doputuju iz daljine, umorni, i odmah ih cekaju 2 race i party.. a voziti nije neozbiljna stvar ;)

jesil ti do sad uspio procitati sto su ti ljudi par puta napisali da RACE NIJE OBAVEZNO VOZITI , SAM BIRAS KOJE TRKE CES VOZITI KOJE NE , tako kome odgovara da vozi sve 3 nek vozi ko hoce da se naspava vozit ce standardno kao i uvijek 2 danske ili koje vec imaju kombinacije
 
eh ovako..
maloprije sam se vratio iz Osjeka.. imali smo intenzivnu radnu subotu juce.. ;)

da ne bi puno pisao, bit ce od strane organizatora vjerovatno jos ova ili ona najava prije race-a ..
ja samo mogu reci, dodjite u Osijek, recite drugovima i drugaricama da dodju u Osijek, nek oni kazu svojim drugovima i drugaricama da dodju u Osijek ... svi koji budu na stazi u subotu ili nedjelju, a pogotovo u subotu u nocnom terminu, nece zazaliti ni sekunde sto su dosli, voljeli ne voljeli SR, vozili ne vozili SR..
sprema se mega show, mega ambient, itd,itd...

PS
ko nece voziti dnevnu trku u subotu neka bude najkasnije oko 18h na ulazu u pistu..

pozz
 
Član
Bravo za AK Slavoniju svaka čast, ljudi imaju znanje, volju i dovoljno sponzora da sve to izdrže, samo naprijed ;)
 
Član
od danas ide rezim stroge stednje...da bi se mogao ispostovat ovaj Race...ljudi cujemo se u mini klasi... :D
 
Top