Osijek Street race No4.

Osijek Street race No4.

Član
RedLine je napisao(la):
Ma uvijek ce biti tih nekih podkradica i zezancija sa vremenom semaforom itd,npr ja i zilo u mostaru u klasi 15 zajedno i obojica probili u 14 i opet zajedno a koliko ja znam parovi se ne mogu isti ponavljati :icon_question: tako da idemo dalje i vidimo se u zivinicama:cool:

A sto se ne bi mogli parovi ponavljati?
Koliko sam ja upucen parovi se slazu tako da najbrzi iz prethodnog kruga ide na najsporijeg, i prema tome ako ste vas dvojica imali priblizno ista vremena doslo je do toga da vas ponovo upare.
Od ovog nacina se odstupa jedino u slucaju neparnog broja takmicara kada najbrzi biva lucky winner, a onda se ostali redaju po gore navedenom sistemu ...
Jedino, koliko znam, lucky winner ne moze biti isti takmicar dva puta za redom

Neka me neko ispravi ako grijesim

A ovo sa RL-om, po meni je pravilo OK, mada ovo sto Boki rece "prestanak daljnjeg takmicenja" i nije tako losa ideja, ali postavlja se pitanje sta ako taj neko ko napravi RL pobijedi u toj trci??? Bilo bi tu dosta komplikacija, tako da ipak mislim da je diskvalifikacija najrealnija ... ako vec hoces pehar za drugo mjesto ... svjesno odvezi "na sigurno", a ako hoces rizikovati, pa ici na pobjedu, onda budi spreman i da snosis posljedice ...
 
Član
mtopic je napisao(la):
ako vec hoces pehar za drugo mjesto ... svjesno odvezi "na sigurno", a ako hoces rizikovati, pa ici na pobjedu, onda budi spreman i da snosis posljedice ...

Isto sam i sam htio napisati, svjestan rizik je u pitanju.....rizikujes na vlastitu odgovornost jbg
 
pravila su takva kakva su i svi su bili upoznati sa tim..\ao mi je ybog repe jer je i po meni yasluyio taj pehar svojim nastupom, ali pravila su pravila i to vazi za sve..
redline.. molim te pojasni to podkradice sa vremenom i rezultatima i parovima... sta si s tim htio konkretno reci..

pozz sa jadrana <)
 
Član
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/zjmS-o54anY&hl=en_US&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/zjmS-o54anY&hl=en_US&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
evo da i ja napisem nesto!
repo-sto reci STREET RACER SA SRCEM!
bili smo ekipa koja je za nedjelju dala sve od sebe,jer subota je bila znate i sami fucking rain!
REPO je napravio ono sto je htio,takoder i moj BRAT-MIRKO koji je odvozio na 0,8 bara niskih 13 neka mi nitko nekaze da je to nemoguce jer svaki racer ima svoje tajne!
ujedno masa auta je dobro slozena i hvale vrijedna 99%turbaci:lol::lol:
jedino mi je bilo malo zao HARBASA imao je stvarno velikih problema sa svojim kecom,HARBAS NADAM SE DA CES TO RIJESIT!;)
sta se tice styla imao sam zelju otici na style ali odusto sam primjer je nestrucnost sudaca koji nisu adekvatni da bi sudili i jos ima nekih razloga jer nisam kicast kao pola styla svaka cast izuzecima!a,trebalo je navijat za repu i brata!



Uploaded with ImageShack.us 0.8 bara-niskih 13


Uploaded with ImageShack.us ekipa!
 
Član
Kao prvo opet se ne razumijemo, ako uopce dodje do te izmjene pravila RL-a u finalu ako ga napravis u finalu IZGUBIO SI sve i da si 10 duzina ispred onoga s kim si se trkao. Samo imas tu povlasticu da ne mozes izgubiti taj pehar za drugo mjesto za koje si se tako tesko izborio.

Topicu ti si u pravu al taj sustav parova najbrzi-najsporiji se radi samo u Mostaru i nigdje drugo koliko ja znam i to na zahtjev AK Hercegovina.

I da, ja mogu predloziti to pravilo ako hocete, napravite anketu da vidimo ko je za a ko protiv, iznesite argumente pa cemo vidjeti nije problem nikakav ;).
 
Član
bas i mene zanima kolko je rimac vozio sa kockom
inace momak je rodom iz hercegovine pa nemoze nista bez nas proc hahahah
prvi el auto na 402 :)
 

IGY

Član
ili 14.nesto ili 15.nesto nisam tacno siguran
znam da ga je zezao jedan motor i vozio je samo sa jednim motorm
 
Član
Bilo je problema sa Rimčevom el-kockom , mada bih ja na njegovom mjestu došao sa M6 , dečko je jedan od rijetkih koji ima čast da bude vlasnik ovakve zvijeri a sa njim bih sigurno upao najmanje u klasu 12-13
 
Član
polako doci ce i za njega njegovih 5 minuta pa ce tiho da vozi u klasi 13 :) pa vozio je s 380 ks upola od onog sto mu auto moze........;););)

ali treba pohvaliti i trud

al najbitnije da su u OS skinuta 3 rekordaa :cool::cool::cool::cool::cool:
 
Legend
CESTITKE NA VREMENIMA... vidim da je bilo dosta zanimljivo...

a sto se tice pravila i RL... Ako je po pravilima, onda ne bi valjalo da se NE pridrzavamo istih...
s tim da ORGANIZATOR u dogovoru sa takmicatima prije pocetka trke moze (bar mislim) da odredi i to, da takmicar u finalu klase ne gubi steceni plasman...
al opet ni to ne bi bilo fer prema takmicaru koji bi po pravilu trebao da bude 3 u svojoj klasi, jer bi onda ON ostao bez pehara... sto nas opet vraca na pocetak...

U ovom slucaju je drug REPO zasluzio i vise nego respekt za postavljeno vrijeme... al isto tako pehar ne mora biti mjerilo...

p.s.
nadam se da nisam dodatno zakomplikovao... ;)
 
Član
ewo rezultata s AKS FORUMA za street style :cool::cool:

1. Najbolji auto po izboru žirija: 1. Muamer Selimović, BiH, AMK Piemonte Tuzla - Ford Focus 2.0
2. Zoran Purić, BiH, Auto-Tuning Posavina - Opel Astra G
3. Boško Zorić, Srbija - Ford Taunus

2. Najbolji eksterijer: Muamer Selimović, BiH, AMK Piemonte Tuzla - Ford Focus 2.0

3. Najbolji interijer: Muamer Selimović, BiH, AMK Piemonte Tuzla - Ford Focus 2.0

4. Najljepši auto po izboru publike: Muamer Selimović, BiH, AMK Piemonte Tuzla - Ford Focus 2.0

5. Najbolji auto za najmanje novaca: Pavo Klaić, BiH, Auto-Tuning Posavina - BMW E320i

6. Clean look: Boško Zorić, Srbija - Ford Taunus

Čestitke pobjednicima! Hvala svim sudionicima! Vidimo se...

hvala vam jos jednom na doalsku i cestitam svim natjecateljima
 
Top