----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opel Garage

Spico007 je napisao(la):
Prvo,mislim da nema veze sa tim servisom.
A drugo,drugu reci da je dobro vidio,jer sam u TZ u subotu i nedjelju na sastanku Opel team bih bio JA!!!:D:D:D
A trucka se jer me plin malo zeza.Doduse,jel' me probao prestici?;)

Sjedio u Merkatoru na kafi i vidio te kad si prosao valjda ;) Ja ga jos pitam jel ova sa slika, nije siguran kaze, mrsko mu zagledat slike :) samo se sjetio da si na nekim mrezastim valjda felgama bio :)
 
Član
RE: Opel Garage

Tacno,bili smo u merkatoru.Bio je Amer s nama iz Volan.Ba ,ja dosao taj dan po gume za turbaka.Bili smo i uvece u Romi.
A mrezaste felne su Winter mode......posto na onim valjcima ne mogu nikud.
 
Član
RE: Opel Garage

Znaci ipak on nije coroskop kao sto sam mislio :)
Steta sto nisam bio tu da zraknem malo omegu ;)
 
Početnik
RE: Opel Garage

da da vidili smo ga tuljo i ja :)
bila je i neka cura sa tobom ;) na prednjem sjedishtu kracha kosa :)
omega zvuchi ko da je 1.6 u njojZi :)
jos kad sam vidio auspuh skonto sam da definitivno nije ili je bila lotus :)
 
Član
RE: Opel Garage

Izlaz auspuha je igrom slucaja odrezan ujutro pred odlazak u TZ,mijenjao sam zadnji lonac.A mora zvuciti kao 1.6 jer je 2.0 Omegin motor za 1700 kg tezine stvarno premalo.
Al nema veze.Kad Turbak bude u TZ,cucete ga sigurno,jer auspuha NEMA.:D Samo ''nazovi'' zadnji lonac.
 
Član
RE: Opel Garage

Spico007 je napisao(la):
Izlaz auspuha je igrom slucaja odrezan ujutro pred odlazak u TZ,mijenjao sam zadnji lonac.A mora zvuciti kao 1.6 jer je 2.0 Omegin motor za 1700 kg tezine stvarno premalo.
Al nema veze.Kad Turbak bude u TZ,cucete ga sigurno,jer auspuha NEMA.:D Samo ''nazovi'' zadnji lonac.

To se ceka :D
 
Član
RE: Opel Garage

Nikad ih vise necu tamo kupiti..... :D evo mogao sam ih prodati u Dubici ,vec treci put me mole.A ja vec narucio opruge.....:lol:
 
Član
RE: Opel Garage

Nemoj nemoj, to su ljudi lopovi, haj sto su te zavalili zbog cijene nego ti prodali gume stare 4 godine.. a ti neces da slusas sta ti govorim.
 
Član
RE: Opel Garage

de vidi sa ovim pajdom...moze da ti preporuci dobar 1.7 diesel za calibru,a siguran sam da za omegicu ima onaj 2.3 diesel...hehehe...ne mogu da vjerujem...bilo bi to dobro... :)
 
Početnik
RE: Opel Garage

Amer-GTC je napisao(la):
Nemoj nemoj, to su ljudi lopovi, haj sto su te zavalili zbog cijene nego ti prodali gume stare 4 godine.. a ti neces da slusas sta ti govorim.

mah ;) o cemu se pricha ili je bilo ili ce biti
ja lichno znam za slucaj lika koji je za bmw-a uzeo 4 goodyear gume i to ga jos iz zivinica poslali, kao idite u tz tammo imamo te bolje marke ...
2 mjeseca poslije zhice poiskakale iz guma :)
 
Član
RE: Opel Garage

U moju Cali diesel ne ide.Samo super 100.A vidjecemo kako ce gume podnijeti
265+ KS.Mislim da je F1 ipak dobar izbor za to para. A ''VOLAN'' je ipak ozbiljnija firma.
Evo mali ''sneak peak''...
 
Član
RE: Opel Garage

E baš me zanima kako će ići priča s calibrom...
I ja nekako nemogu da prešutim, al ljudi, dajte više, nemojte se raspravljat oko gluposti, ništa dobro iz svega toga!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top