----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opel Garage

svaka cast na autu...ovo sam vec napisao i svi pozitivni komentari su isli i na pungas...samo naprijed druze...e ovo je kulturno sredjeno auto...

@Har3: ne bih da i u ovoj temi idem u offtopic, rijesicemo ovo preko PM-a...
 
Član
RE: Opel Garage

Stigla nova obuca....

Evo,zahvaljujuci pomoci koja potpisuju Amer-GTC i njegova firma,jucer dovezao novu obucu za turbaka.Lamela je na putu,bice malo serafanja.
 
Član
RE: Opel Garage

Ma sta za reci.....nego da se ponosim sto sam u team-u sa Spico007 !!!

Ma Cali ce jede asfalt :)

Pozz
 
Član
RE: Opel Garage

Svaka cast za auta, calibra je extra a posebno njen motor! A vec sam davno rekao da od opela jedino postujem Omegu! Ne znam odakle si ti ali sam u Sarajevu vec cini mi se ovako nesto ili je replika ili Lotus pravi ali je prava zvjerka! Svaka ti cast! Pozz
 
Član
RE: Opel Garage

U Sarajevu je prava,nije replica vec bas original.Po mojim zadnjim informacijama je jesenas polupana,ja je tazim da kupim motor i mjenjac.Ako neko zna...
 
Član
RE: Opel Garage

ja vam kazem, ja sam jednu vidjo u vogosci uvijek na istom mjestu bila parkirana, liku ispred zgrade. vozio je covjek onako srednjih godina. ak se dobro sjecam bila tamno siva ili crna.tako nesto, al je u zadnje vrijeme nevidjam... bas cu ovih dana maksuz prosetat tuda da vidim imal je...
 
Član
RE: Opel Garage

Spico007 je napisao(la):
Vlasnik bi se trebao zvati Ismet Imsirevic,a boja Omege je British racing green.

Imsirervic? Pa ima li kakve veze on sa onim OPEL servisom vise Skenderije? Da odes gore vidis?

BTW, drug se kune da je prekjucer u Tz vidio plavu, tamnoplavu, Lotus Omegu ali da motor sto posto nije Lotusov, trucka se kao 2.0 :)
 
Član
RE: Opel Garage

Prvo,mislim da nema veze sa tim servisom.
A drugo,drugu reci da je dobro vidio,jer sam u TZ u subotu i nedjelju na sastanku Opel team bih bio JA!!!:D:D:D
A trucka se jer me plin malo zeza.Doduse,jel' me probao prestici?;)
 
Član
RE: Opel Garage

svaka cast kolega, na obadvije Opelove kocije....Omega ce biti nesto smeps sto se izgleda tiche...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top