----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Calibra 2.0 16v

Ne smeta meni sto mi moderatori brisu postove nego objasnite bar zasto! Ovdje se izgleda postedjuju oni koji vrijedjaju a ostalima se brisu postovi.
Nema veze, sve ok.
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

Spico steta auta al zivot ide dalje ajd dobra je i ova... Pozzz



xzone je napisao(la):
joj goca ti si levat da nema dalje i po tebi ovdje niko pojma nema i kod svi su bezveze auta...mozes li staviti svoje rezultate na 402m sve sto imas da malo uporedimo sa ostalim...evo 2 linka o cali

http://www.youtube.com/watch?v=Ab50X_Vqtic
http://www.youtube.com/watch?v=_vX7DFqC_7U

i jos nesh ja sam ulicni trkac nevolim 402m ako si za to dodji u sarajevo ili javi se na pm da sve dogovorimo da se potrkamo malo po ulicama da vidim malo kakav si vozac po krivinama posto vidim da se hvalis da si predobar vozac pa sta mislis da po pare malo to ozvanicimo..javi na pm da se sve dogovorimo posto vidim da si najbolji meni nije bitan ni motor niti ista dodji i sa r8 ako hoces

A neznam kojeg ti mangupa izigravas polozio si prije 3 godine vozas tatinog golfa kad ti ga dadne prozivas a usput i vrijedas ljude ljude da se trkaju po gradu i da tebi iznose rezultate......
Nema ovde levata osim tebe...Pozz
 
RE: Calibra 2.0 16v

dobra ta masina za poliranje i te paste,vidim dobar sjaj,odlicno

al ja odo dalje vidim ovdje sve neki trkaci;)
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

Mašina nije ostala,prodana je juče.Garaža prazna do ljeta,dok se ne završi jedan drugi opel....:majstor:
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

Spico007 je napisao(la):
Mašina nije ostala,prodana je juče.Garaža prazna do ljeta,dok se ne završi jedan drugi opel....:majstor:

To to... vi ste pokazali da opeli idu bolje od ostalih, pa se nadamo i toj masini sto je spremate da nece falit... hehe

pozz.
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

A ne znam kako ce ispasti,vidjecemo.Ići će sporo,biće gotov tek krajem godine.Uglavnom,jedna dosta neobična kombinacija šasije i motora.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top