----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opel Garage

spico ti opasniji svaki dan....
dobar projekat ... puno srece u daljem radu... sada pratim redovno sta radis i kako... ocekujem isto od tebe da nas obavijestavas dokle' si dogurao...

s srecom pa se vidimo
 
Član
RE: Opel Garage

Turbak ide u ponedjeljak-utorak na rastavljanje.Nova lamela i korpa je stigla,pogon su donijele Sarajlije,stize coastcast glava iz HR,odmah ide na obradu,novi dihtunzi,servis turbine,karike,vodena i uljna pumpa,remen,spaner,Kayaba Gas-a Just,Apex -40/-40.
I ovako preskacem auta putem,sta ce sad biti kad bude 4x4 na EDS phase 3....Ne mogu docekati:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
RE: Opel Garage

Eh.....
Dosao je i taj dan .Posljednji pozdrav pred odlazak na pijacu.Imam neki smek da se sutra ja i Lotus vidimo zadnji put.
Ode moj prvi rucni rad..... :( :( :(

Ali eto ,i zadnji ''pijaca'' tuning...
 
Član
RE: Opel Garage

Danas smo ga rastavili.Odakle da pocnem....
Za glavu ne znam nista dok ne ode na ispitivanje.Naoko izgleda dobro,cak i dihtung.Problem je sto je treci klip ostecen ,zajedno sa stublinom.Vide se tragovi kud se mijesala voda sa uljem.I blok ce morati na obradu,strah me da je specijala jedino rjesenje... :icon_confused: Turbina je zrela za reparaciju,nije toliko lose,al ipak ''bali'' oko sebe i vrijeme je za remont.Pogon,naravno,ne radi,ABS takodje...Lamela i korpa ocajni,mjenjac dobar.Kardani i dif. OK,lezajevi tockova otisli svi,amortizeri se raspali.Na srecu,bar jedna stvar je dobra.Nema hrrdje niotkud,sve dobro stoji,trap nije nigdje kriv,udaran i sl.


Sve u svemu,dobro mi ga je vlasnik zavukao,moram pripremiti jedno 1300 eura za sve.Ako i bude dosta.Svaka skola se placa.
Al zato ce biti avion kad zavrsim,pa onda bar znam sta vozim.Mozda je tako i bolje.
 

edo

Član
RE: Opel Garage

samo naprijed,dovoljna je volja i znanje a to imaš,ostalo se nekako pribavi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top