Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Opel Astra G OPC

uff al je ova sic-ova :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

beton, a i tvoja ce biti samo polako, i onda ide uzivanje uz type R :icon_biggrin::D:D
 
RE: Opel Astra G OPC

Pa ocekujemo da ce biti tu negdje s njegovom , on vise voli bas mrtvu cistinu i steke je ukinuo i ne zeli da stavi OPC spojler , prednji branici su nam isti s tim da je on malo svoj doradio opet u svom stilu naravno , dalje iskreno meni je moj zadnji branik dosta lijepsi od njegovog sad to je do ukusa a imao sam i ovaj kao kod njeg , odma da razjasnimo ne radim auto po njemu nego imamo jako slican ukus , on je malo otisao u drugom pravcu a pod tim mislim na skoro 300HP pod haubom , recaro kadice kao kod OPC Corse , kavez i tako te neke racing dzidze a s vana prava kultura
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

:icon_eek::icon_eek: Koja perverzija!

Sviđa mi se šta si naumio na tvojoj, biće to extra:cool:
 
RE: Opel Astra G OPC

hvala brate , ja se samo nadam da ce posao limar/lakirer uraditi onako kako sam zamislio ostalo ja vec znam kako ce to izgledati
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

e napokon si je poceo spasavati od korozije :lol: po planovima vidim da ce biti bas extra i dobro si poceo, samo jos da majstori odrade svoj dio posla kvalitetno i kako si planirao, ova od kolege je prejaka ali ne sumnjam da ce tvoja biti bolja, imas puno bolje felge npr...
Sretno ;)
 
Početnik
RE: Opel Astra G OPC

kako ce ova astra da bude dobra jbt,fkt svaka cast predobar posao ce da bude,svidja mi se stil,,
:cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

extra si ovo zamislio nista drugo neg sretno u radovima i da na kraju ispane i bolje neg sto mislis:cool::cool::cool:
 
RE: Opel Astra G OPC

Malo novih slika....

Hauba "namrcena" :lol:




Gepek smo takodje malo skratili





Antena , brisac i ona tackica od znaka RAUS :cool:




Lajsne i bocni zmigavci isto tako RAUUUUUUUUUUUS





to je to za sada , slike gotovog auta necu stavljati jer necu biti u kuci do zime spavat cu u autu :lol:
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

E pa ako nam ne pokazes fotke necemo te volit i virtuelni hejt ces da primas
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top