Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Opel Astra G OPC

Eo ga sajba dosla , glanc nova , usput mala reklamica za SALE GLASS ljudi rade extra brzo i kvalitetno nema sta i povoljni su prije svega..





A da zaboravih reci da je auto ofarban :lol: lagano se sada sastavlja nadam se da je do petka na cesti ako sve bude kako treba









felga malo virka vani :D





Krov Piano Black ili ti ga stakleni :cool:




novi izgled gepeka...





naravno spojler fali u komori je kao i jos dosta sitnih djelova



"Ljuta" haubica :lol:





BodyKit...




i jedan dio interijera ima jos par u komori suncaju se :D




Slike su malo losije jer mob i nije neki a i mrak je unutra nismo ga jos izvukli na sunce , to je to za sada , dok iscekujem auto malo sam upalio cukicu da vidim osvjetljenje i mogu vam reci da sam zadovoljan fino ce leci na unutrasnjim osvjetljenjem :cool:



:123:
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

:cool::cool::cool:
boja je prejaka i posao odradjen koliko vidim po slikama fegle joj leze drama dobro
hajd sklapaj to pa da vidimo final product (ne mogu da vjerujem sta sam sve napisao za opela:icon_eek:)

evo sad jedna zamjerka protiv uroka, ne svidja mi se sto ce rora ici kroz branik
 
RE: Opel Astra G OPC

hvala svima , rora je uvijek isla kroz branik , skoro je pa neprimjetna , razmatrao sam da skroz zatvorim rupu i da samo okrenem aspuh prema dole ali pojavi se na oglasu extra dobar orginal Remus isto ovaj TOP pa planiram to da uzmem tako da mi rupa treba :cool:
 
RE: Opel Astra G OPC

Eh ovo se zove project. Ono do sad je bilo sve iz dijelova, jedno na drugo.

Sad ce auto bas bit tip top i spremno za natjecanja.;)[/align]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top