Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Član
RE: Opel Astra G...ofarbane felge konacno xD

e ev danas felgice i namontirane, pa ev koja slikica :icon_smile:

24102011080.jpg


24102011082.jpg


24102011081.jpg


24102011084.jpg
 
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

extra su sjele samo ove gume ti malo lose ? Shelby vidis kako covjek stavi 17ske ne vozi na tockovima od civara :lol: jos te steke pragove i lajsne rijesi i ja bi jos da sparim sa retrovizorima uradio i u foliju krov u crno bilo bi extra
 
Član
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

Little Dragon je napisao(la):
extra su sjele samo ove gume ti malo lose ? Shelby vidis kako covjek stavi 17ske ne vozi na tockovima od civara :lol: jos te steke pragove i lajsne rijesi i ja bi jos da sparim sa retrovizorima uradio i u foliju krov u crno bilo bi extra

joj majke mi moje,cim sam vidio da si postao u temi,znao sam da ces me prozvati za 17ke,jesam zivota mi :lol::lol::lol::lol:
e'o ispitujem ga ovamo,kako mu je vozati :D
 
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

a kako ce mu bit voziti nije stavio 22ce , 17ska je mjera , guma ima fino mesa vidis da fino izgleda kulturno :lol: moram ja tebe malo prcat znas da ja volim kad neko stavi felge a da nisu u rangu sa celicarama :cool:
 
Član
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

Shelby je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
extra su sjele samo ove gume ti malo lose ? Shelby vidis kako covjek stavi 17ske ne vozi na tockovima od civara :lol: jos te steke pragove i lajsne rijesi i ja bi jos da sparim sa retrovizorima uradio i u foliju krov u crno bilo bi extra

joj majke mi moje,cim sam vidio da si postao u temi,znao sam da ces me prozvati za 17ke,jesam zivota mi :lol::lol::lol::lol:
e'o ispitujem ga ovamo,kako mu je vozati :D

heheheh dobre su gume, za 50 km ko nove :lol::lol: zna Shelby, bio je kad sam pazarivo xD
 
Član
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

Little Dragon je napisao(la):
vidim ja da su neke celstonke al et ide i tako zima neces ih derati :D

ma ja, al ima sare fine, samo mozda se tako iz profila cini slabo
 
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

moze bit al baci se u potragu za drugim vec jer je tesko naci profil , jel 215-40-17? i koja je jotaza felgi?
 
Član
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

Little Dragon je napisao(la):
moze bit al baci se u potragu za drugim vec jer je tesko naci profil , jel 215-40-17? i koja je jotaza felgi?

jest jest, 215 40 zr17 a felge su 7j
 
Top