Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Član
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

Little Dragon je napisao(la):
kad ce crni krov ? :cool:

ma sto se mene tice ja bih odma, al nemogu uganjat kuma da mi to olakira, jedva sam ga uganjo i za felge xD posto je u poslu preko glave, al najvjerovatnije cu se zaletit ja 1 dan sve pripremit pa sam nek on ofarba..... A de mi reci jel potrebno skidat tapacirunge da bi skinuo lajsne s auta :icon_question:
 
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

Nije potrebno samo ih "otkacis" , na vratima te ti se guraju u jednu stranu ne znam koju tacno znaci izguras ih pa odvojis , a zadnje kratke samo odvojis , a sto se tice krova sto da farbas uzmi foliju i zaljepi
 
Član
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

Little Dragon je napisao(la):
Nije potrebno samo ih "otkacis" , na vratima te ti se guraju u jednu stranu ne znam koju tacno znaci izguras ih pa odvojis , a zadnje kratke samo odvojis , a sto se tice krova sto da farbas uzmi foliju i zaljepi

Konto sam radit folijom al najgore mi kad ostane onih sitnih tackica od prasine i sl. A za lakiranje mi je potrebna samo farba, a cijena me izadje tu negdje, pa reko kad vec radim da bude kvalitetnije :icon_smile:
 
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

jest al foliju kad ti dojadi mozes skinuti a ovako moras ponovo farbati , imao sam crno auto a sad opet imam crn piano krov i nije zahvalno nimalo , sve se vidi vec ima packica tako da cu i ja mozda vratiti u boju auta , zato je po meni bolja folija i jos nije ni skupa krov da te izadje nekih 15stak markica :)
 
Član
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

Little Dragon je napisao(la):
jest al foliju kad ti dojadi mozes skinuti a ovako moras ponovo farbati , imao sam crno auto a sad opet imam crn piano krov i nije zahvalno nimalo , sve se vidi vec ima packica tako da cu i ja mozda vratiti u boju auta , zato je po meni bolja folija i jos nije ni skupa krov da te izadje nekih 15stak markica :)

ma znam da je zeznuto, imao sam crno auto takodjer, jbg probat cu sa folijom, ako ne budem zadovoljan, ne gine mu farbanje xD
 
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

probaj mislim da ces biti zadovoljan znam dosta raje sto je radilo , samo fino ocisti da ne ostane kakav kamencic ili sl pa da ti zaebe stvar
 
Član
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

Little Dragon je napisao(la):
probaj mislim da ces biti zadovoljan znam dosta raje sto je radilo , samo fino ocisti da ne ostane kakav kamencic ili sl pa da ti zaebe stvar

jbg potrudit cu se :icon_smile:
 
Član
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

Bosko_16v je napisao(la):

Hvala drug :icon_smile:

Ev mene o5, danas stliga jos jedna sitnica, tacnije amortizeri za haubu, ima mali prepravki pa ce montaza za koji dan...
27102011111.jpg


27102011112.jpg
 
Top