Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

ma ja to je mjera i za shelby-a da mu ne para sad i njemu moramo kakve naci 17ske :) , extra su tebi cjele ove fin model nema sta
 
Član
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

Little Dragon je napisao(la):
ma ja to je mjera i za shelby-a da mu ne para sad i njemu moramo kakve naci 17ske :) , extra su tebi cjele ove fin model nema sta

Nema druge, moramo to rijesavat :lol:
 
Član
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

Little Dragon je napisao(la):
moram ja tebe malo prcat znas da ja volim kad neko stavi felge a da nisu u rangu sa celicarama :cool:

ima li kod vas rupa na cestama u Sa? :p :D
 
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

ima svugdje rupa samo treba paziti :) , ja na 17skama sam znao upast u rupu da se pola auta ne vidi pa opet nista nemoj se vaditi na rupe :D
 
Član
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

G@GY je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
moze bit al baci se u potragu za drugim vec jer je tesko naci profil , jel 215-40-17? i koja je jotaza felgi?

jest jest, 215 40 zr17 a felge su 7j

Kako bola ? :icon_eek: u mene 205 guma i na 7J taman poravnata sa zidom felge, a u tebe izgleda kao da je jos blago navucena :icon_eek: Jel slike lazu, ili su u tebe 7.5J :icon_question:
 
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

7 jota je ovo vidi se fino je usla felga u gumu nije ovo razvuceno sekunde :) tibore tebe je neko zaebo :lol:
 
Član
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

Meni na ovim zadnjim slikama cini kao da je blago navucena guma...bah... :cool:
 
Član
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

tibor987 je napisao(la):
G@GY je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
moze bit al baci se u potragu za drugim vec jer je tesko naci profil , jel 215-40-17? i koja je jotaza felgi?

jest jest, 215 40 zr17 a felge su 7j

Kako bola ? :icon_eek: u mene 205 guma i na 7J taman poravnata sa zidom felge, a u tebe izgleda kao da je jos blago navucena :icon_eek: Jel slike lazu, ili su u tebe 7.5J :icon_question:

hehehe jbg takve su :lol: , jedino da nisu ovi na felgama pogrijesili kad su oznacavali jotazu :lol::lol:

Hvala ljudovi :icon_smile:
 
Član
RE: Opel Astra G...Namontirane felgice =)

Danas malo i sunce ugrijalo, pa reko da Astru okupam i uslikam koji pikcr xD

25102011094.jpg


25102011093.jpg


25102011095.jpg


25102011099.jpg
 
Top