Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Član
Ev da i ja predstavim svoju novu vozilicu, kao sto pise u pitanju je Opel Astra G 1.6 16V, kraj '99, sto se tice motora, limarije, podvozija extra je :icon_smile:. Sto se opreme tice, ono standard jbg. klima, servo, ABS, el. podizaci, el. retrovizori, daljinsko, 4x air bag, fabricki cd, vozacevo sjedalo podesivo po visini i to bi odprilike bilo to. Prvi utisak je dobar, auto mi se svidja i nadam se da ce da sluzi, jer Bravo me u crno zavio xD. Sto se radova tice planiram ga zatamniti, felge 17, sportske opruge, crna folija na krov, farbanje svih crnih dijelova( steka, lajsni, pragova) u boju auta, xenone i to bi odprilike bilo to, al polako otom potom..... evo i koja slika:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Opel Astra G

Fina astrica imao sam riliku da se vozim u istoj ista operma motor i baš ide......a troši nekih 7 litara..uglv....fino auto..pozzzz:cool:
 
Član
RE: Opel Astra G

bad_look je napisao(la):
Fina astrica imao sam riliku da se vozim u istoj ista operma motor i baš ide......a troši nekih 7 litara..uglv....fino auto..pozzzz:cool:

Za sad sam zadovoljan, a nadam se da ce i u buduce da sluzi :icon_smile:
 
Član
RE: Opel Astra G

Clasic styl super je,a boja mu je prejaka lahka za odrzavanje














street reptile
_______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
Član
RE: Opel Astra G

aha, boja se i meni svidja, a najvaznije da nije puno izostecivana, kad legne jedno poliranje ima da se sija ko pasije m*do :lol:
Jedino cu morat branike farbat, oni su malo izgrebani, al to cu kad budem farbo ostale plastike na autu.....
 
Član
RE: Opel Astra G

Ev kroz ovih dan-dva pokoja sitnica je uradjena...prvo sam se bacio na poliranje farova, posto su bili dosta unisteni, nije ono WOW, al dobro je kako prvi put radim, ja sam zadovoljan :icon_smile:
ev razlike izmedju lijevog i desnog
p300311145801.jpg

p3003111458.jpg


zatim slijedilo, farbanje celjusti i sarafanje felgi 16'', ostale od fiata, to privremeno, dok ne naletim na neke fine 17'' i presvacenje srednjeg stoka crnom folijom
p300311160301.jpg


danas zatamnjena zadnja stakla
p3103111441.jpg


stavljenje didne pozicije, uradjeno dubinsko pranje, opran motor, sad se sija ko' pasije m*do :lol:

i sad u dvoristu stoji i place za sportskim oprugama, jer visok je ko' jarac, tako da sam sada u potrazi za sportskim oprugama da ga prizemljim :icon_smile:
p0104111338.jpg
 
Top