Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Član
eh..e'o mene o5, nista se posebno nije radilo, dosla jedna sitnica, tacnije kljuc skakavas kao u Astre H, i eto obucena zimska obuca i to bi u sustini bilo to :D
02112012209.jpg

02112012210.jpg

30102012202.jpg

31102012204.jpg

baj d vej, nemojte obracat paznju na ratkape, pacov pojeo :lol::lol: sala, moram kupit druge pa zamjenit jer ove su ono aj zdrao xD..i ev jos jedna trkaca xD
20102012184.jpg
 
Član
Oj da skinem i ja prasinu sa ove garaze, otisla je vec u zaborav xD, nista se posebno nije radilo na autu, nesto sitno, stavljene su druge felge, u pitanju su Alessio Vittoria 7,5x17, auto zatamnjeno ponovo i napred, uradjeno komplet bijelo osvjetljenje instrumenata, skinuta crna folija sa komplet stopki pa uradjen samo rikverc i zmigavac, presvucena srednja konzola sivom folijom, stavljeni xenoni, i jos nekih sitnica, pa ev cisto koja slika trenutnog stanja
ifgb.jpg

7cbt.jpg


http://imageshack.us/a/img30/7938/q4nv.jpg[/IMG]']
 
Poslednja izmena:
Administrator
Oj da skinem i ja prasinu sa ove garaze, otisla je vec u zaborav xD, nista se posebno nije radilo na autu, nesto sitno, stavljene su druge felge, u pitanju su Alessio Vittoria 7,5x17, auto zatamnjeno ponovo i napred, uradjeno komplet bijelo osvjetljenje instrumenata, skinuta crna folija sa komplet stopki pa uradjen samo rikverc i zmigavac, presvucena srednja konzola sivom folijom, stavljeni xenoni, i jos nekih sitnica, pa ev cisto koja slika trenutnog stanja
ifgb.jpg

7cbt.jpg

q4nv.jpg

q4nv.jpg
sve pohvale druze za vozilicu ludilo je dobra
 
Član
Felge su vrh, sreli smo se neki dan negdje oko Ganjge, ja ulazio kod njih kad si prosao dole prema semaforima
 
Član
Felge su vrh, sreli smo se neki dan negdje oko Ganjge, ja ulazio kod njih kad si prosao dole prema semaforima
fino su legle, al morat cu ih lakirat sad kad nabacim celicne, malo su izgrebane...sad trenutno ganjam gewinde, pa da ide jos u pod, onda ce bit po ps-u... a moguce, bio u doboju :)
 
Top