Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Član
eh lijepi moji, e'o mene o5 xD, nije se nis radilo osim sto sam moro skinut prednje folije zbog gospode policaj, al et'...neg da ne duzim, malo se ponovilo sto se muzike tice, uzeti novi zvucnici za prednja vrata i visokotonci, i Pioneer-ova 12'', izletilo jeftino pa reko da uzmem, jos sad ganjam neko pojacalce, i moram sebi kutiju pravit za woofer, posto ova u kojoj je doso neka ŠLB sistem xD
21608069.jpg


13032012239.jpg


13032012240.jpg


ev i jedna danasnja, frisko okupana i prije neg sam skino folije...
06032012190.jpg
 
Član
ee ev' i mene opet nakon 100 god :lol:, reko red bi bio da malo skinem ovu prasinu sa teme, par sitnica je na Astrici odradjeno pa reko da podjelim s vama hehe, nista puno al covjeka veseli :icon_smile:
Skinuti farovi i potamnjeni
16062012935.jpg

16062012937.jpg

16062012938.jpg


ev jedna nak iz zaleta xD, pa usput da vas pitam znal tko kako bi jos mogo spustiti zadnji kraj, bez ubzira sto su sportske opruge i dalje je previsoka, a za gewinde trenutno no money xD
20062012997.jpg


pa svecano lajsne i steke ofarbane
060720121108.jpg
300720121175.jpg

020820121179.jpg

060820121185.jpg


to bi za sad bilo to, za koji dan bi trebao i krov na lakiranje u piano black, sam malo dok se vremena uhvati...
 
Član
Astra je extra sredjena :cool: Piano black krov ce extra da mu legne, i valjalo bi i prednja stakla zatamniti ;)
 
Extra sve samo moj ti je savjet da ne lakiras , bit ce dobar par mjeseci i evo ko moj od raznih sranja i svega crna ko crna sve male cize se pojave , govno od gugana kad ostane malo odma zagrize za boju , dosta bolje rijesenje je folija ili ofarbaj pa preko providnu foliju udari
 
Član
dellas je napisao(la):
Astra je extra sredjena :cool: Piano black krov ce extra da mu legne, i valjalo bi i prednja stakla zatamniti ;)

ee kolega rado bi ja :icon_smile:, doduse bila su, al moro skinut - zakon jbg :icon_mad:
 
Član
Ma kakav zakon, posebno sad leti spustis prozore cim ih vidis i oni te ne mogu naterati da ih podignes :D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Extra sve samo moj ti je savjet da ne lakiras , bit ce dobar par mjeseci i evo ko moj od raznih sranja i svega crna ko crna sve male cize se pojave , go*no od gugana kad ostane malo odma zagrize za boju , dosta bolje rijesenje je folija ili ofarbaj pa preko providnu foliju udari

hehe ma svjestan sam ja toga, al opet treba i foliju uradit da to bude kako treba, a ovako vec imam materijal spreman, tak da dzabe ne moram nista kupovat, samo malo vremena da uhvatim pa da to olakiram, pa kad se iz*ebe farbat cemo ponovo xD ima farbe hehe :lol:

dellas je napisao(la):
Ma kakav zakon, posebno sad leti spustis prozore cim ih vidis i oni te ne mogu naterati da ih podignes :D

ma joj kad su ovdje kod nas talibani nevidjeni :lol: a i zakon ono da se ranis xD
 
Član
a ja tamam poso da kazem za farove kad covjek na sledecoj slici uradio i lajsne uradio a za krov ma pukni foliju i caoo..pocinje mi se svidjat astrica..;)
 
Član
melvin je napisao(la):

hvala kolega ;)

soffa je napisao(la):
a ja tamam poso da kazem za farove kad covjek na sledecoj slici uradio i lajsne uradio a za krov ma pukni foliju i caoo..pocinje mi se svidjat astrica..;)

hehe, radi se polagano :D, a za foliju neznam i sam, tesko je uradit da to bude bas kako treba, a ne volim da ostavljam poso na pola xD, al opet vidjet cu sta i kako mozda se i predomislim.. :D
 
Ja sam malo senilan ne znam jesam li te vec pitao , sto se tice liftera jesu li mozda tanji od one prve serije , ja davno kad sam ih imao prije 2-3 godine bili su dosta debeli i malo dignu haubu i vide se kad gledas s strane ono ne nalegne fino kao da smeta pa me zanima jesul ipravili tu gresku
 
Top