Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Član
ArminM je napisao(la):
ove su ti plastike extra ispale, svaka cast;)

hvala kolega, a morao sam ih odradit, ono sivo me pravo bolo u oci, nije ni blizu izgledalo kako sam zamisljao, al sad sam zadovoljan
 
Član
ArminM je napisao(la):
cime si farbao plastike, planiram i ja isto da odradim u neki od narednih dana
sive su farbane farbom od auta, znaci kompresorom, a ova crna je RenCo sprej, posto sam imao vec dobru podlogu, pa samo fino pripremio i ofarbo s njim ;)
 
Član
drago.typ81 je napisao(la):
odlican ti je auto druze , sto je rekao ArminM ove plastike oko unutrsnjih kvaka i ventilacije su super ispale :cool:

Hvala;) dosta su bolje od sivih, a sad dok malo otopli, skidam carbon i sa centralne konzole i nju komplet farbam u crno

nedim98 je napisao(la):
Bolje je sto si ofarbao u crnu boju ;)

Hvala :icon_smile:
 
Član
E'o mene o5, nije me podugo bilo :lol:, da malo skinem prasinu xD, sto se tice Astrice fercera jos uvijek, sto ce tice cuniranja :lol: nije bilo nis novo, sem rucice mjenjaca MOMO, reko da uparim s felgama xD...jbg istrosilo se preko zime, registracija i druge gluposti xD, danas promjenjene prednje i zadnje disk plocice, i kupljen set zupcastog za veliki servis pa iduce sedmice ide kod mehanicara da se to zamjeni... baj d vej ev' koja zimska slika Astridzana

05022012037.jpg


05022012036r.jpg


17022012071.jpg


21022012096.jpg


24022012101.jpg
 
super je rucica , moze kakva slika u krupnom planu i gdje si uzeo? Ja hocu sad da narucim shortshifter ali dodje bez rucice trebat ce mi neka fina na zavrtanje
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
super je rucica , moze kakva slika u krupnom planu i gdje si uzeo? Ja hocu sad da narucim shortshifter ali dodje bez rucice trebat ce mi neka fina na zavrtanje

Ma rucicu dobio, polovna, vidio kod nekog lika u Combo-u, reko dobra ti rucica, kaze on men' ako imas neku drugu da meni stavis, skini je slobodno, reko dobro ljud'no :lol:, ovaj gornji mali dio je izgreban bio, al sam ga osmirglo i ofarbo u crno, super izgleda, al nemam slike kako izgleda...
21022012100.jpg
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
posto ti tamo to dilas udjaba ako nalete kakve diskretne rucice da nisu kung-fu javni mi

hehe vazi, a ako hoces nabavi ti meni onu obicnu kao sto sam ja imo sa hromiranim prstenom pa cemo kompenzovat :D
 
Top