Opel Astra F GSI Perla Blue

Opel Astra F GSI Perla Blue

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@Noke, bit ce prilike kume polako ;)
@Bucky, hvala prijatelju ;)
@Triza... Thx kume ;)
@mawi, ma kakv GTI bolane ;)
@zenicka mafia :D, kume rijesit cemo, ne se sekirati ;), a doci cu cim mognem, ni table jos nisam digao nemam kad :D
@cnic opel team friend... Imam sliku sa 17kama na pc-u, a od novi 16ki, kad uslikam za par dana, a mozda ih i postavim na auto pa ce biti slike.. ;)
Evo od 17ki, 225/45 ZR17, kontam do ljeta zbavit 2x 215 ili 205/40 17 za naprijed, jer je previse 45 za naprijed, knap!
 
Član
Uhhh pa opasno stoje a da ti previse nategnuta nece bit 205 a slazem se s tobom da je previse naprijed 45 za 17 preljepo slike nam dugujes na 16 :cool:
 
Član
Nakon skoro pa godinu dana trazenja stigao FRONT LIP iz Opelovog Skladista u Njemackoj, bilo je zezancije oko isporuke istog, jer su navodno 2 komada ostala.... Tako mi rekose u servisu... No dobro bitno je da je tu! :D , pa evo slikica sto se danas raduckalo...
P.S Thx to Ljuboje sto je slao lip iz Opelovog Servisa u Bjeljini ;)
Stiglo ovo...
ec1c0ef0.jpg

Pa se branik skinuo kako bi se to odradilo kako treba....
3f34e5a1.jpg

cd39a5ae.jpg

I nakon jedno pol sata zezancije, posto sam pocupao branik, morao sam patentirat nosace i slicno... I na kraju dobih ovo! :D
44276428.jpg


I josh jedan mali update na auto su legli podavno xenoni H1 5k, i alu fele 17ke sa profilom 225/40 17 i 215/40 17 Naprijed... Bit ce slikica dok uvatim vremena poslikat to lijepo... Sljedeci radovi na autu su Tacho Plasma, i folije na bocnim staklima, al prije toga radim veliki servis... Dosta sminke!
 
Član
Sjeo ko saka u oko prehebena je majke mi svaka cast a steta sto su samo 2 ostala pravi si sretnik sto imas jedan svaka cast! Servis je mama a sminka moze uvjek proci!
 
Početnik
sjeo ko Ajka pod Mahmuta, hahaha :D
drago mi je da si ga konacno nasao, a trebao si i taj drugi uzeti sto je ostao, slomices ti ovaj, baksuze :D

PS: prvi put vidim GSI motor u astri, jel to ovo malo u tebe pod haubom?
 
Član
@Cnic: Hvala brate... A jesam, jesam sretan sam, gledam svabe glupe daju po 80€ na aukcijama za polovne isparane i slicno, a nije im na pamet palo da su mogli nov uzet za te novce.....
@vw: Hvala komso ;)
@mafia kakanj, i ja kazem, sad sam miran coek, full gsi optik :mr_green:
Heh pa motor, k'o motor jbte isti kao u vectre,astre,kadeta samo nesto drugacija kutija filtera kod mene ima MAF senzor itd..
 
imaš stari istu astru kao što sam ja nekada imao, samo što sam je brzo prodao, taman sredio i prodao...pogledaj malo...ista i sjedišta...samo što je moja bila 2.0 16V 110KW...žalim za njom...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top