Opel Astra F GSI Perla Blue

Opel Astra F GSI Perla Blue

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Opel Astra F GSI

vidim je sinoc u novom, parkirana ispred internet kluba, iako je mracno bilo i dalje se sjaji.. upadno.. predobra boja.. :cool:
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

Hvala ljudovi,a ti vw fanovac koji si ti i jesi ti iz Novog Travnika ili ...
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

ErRoR je napisao(la):
Hvala ljudovi,a ti vw fanovac koji si ti i jesi ti iz Novog Travnika ili ...

iz Novog sam,ne znamo se ali kad si vozio onog Golfa dolazio si gore kod Sanela Sakica nesto si radio na autu tu sam te vidjao i u gradu isto.Slabo nesto kod nas nabrijanih auta 2-3 onaj "tvoj" Golf sad Astra i ima jos jedan Golf bijeli sad je crno bijeli izgleda..pozz
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

Vidjam je cesto po gradu extra je druze svaka cast samo tako nastavi i sve ce biti ok :):icon_cry:
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

Hvala ljudovi, evo legle su i rore, i nalje, jos cekam po 2x nalje za vrata, da popunim praznine...
image059f.jpg

image065x.jpg
 
RE: Opel Astra F GSI

auto je prelipo boja je extra,samo skini ovo sa vrata to je za japanske auto i njihov tuning, sad samo neku bolesno dobru gelgu uvali i spustit ga i to je to iz vanka
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

lord turbo je napisao(la):
auto je prelipo boja je extra,samo skini ovo sa vrata to je za japanske auto i njihov tuning, sad samo neku bolesno dobru gelgu uvali i spustit ga i to je to iz vanka
Koji japanski tuning nalje nemaju veze sa tuningom druze ;)... A fele ce ici druge sigurno, preko zime se spara novac za kakve fele za ljeta...
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

nije mnogo lose avto cak sto vise najljepsa astra sta je napravljena ove novije isto govno zgledaju :)
a svaka ta naljepnica daje po 5 ks ili su to one od 8 ?
uglavnom fin autic mnogooo fin
 
BHT Ovisnik
RE: Opel Astra F GSI

kako je fina astrica:cool: pravo mi se sviđa,a ove felge i nisu lose,fino joj stoje:cool:
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

bmwscaner je napisao(la):
nije mnogo lose avto cak sto vise najljepsa astra sta je napravljena ove novije isto govno zgledaju :)
a svaka ta naljepnica daje po 5 ks ili su to one od 8 ?
uglavnom fin autic mnogooo fin
Jok ove ne daju nista, da su u orginalnim bojama, mozda bi i davale... :D

teretanas je napisao(la):
Jesu se morale staviti ove rore,moglo se to puno ljepse odraditi:D
Kako sam god gledao, kakve sam god rore probavao stavit, ni jedna ne stoji kulturno kao ove duguljaste, mozda mislis na drugu roru, zasto su dvije, i ja se pitam zasto sam stavio dvije,to je trebalo biti pokusno,a na kraju su ostale dvije,mada ce vjerojatno desna ici sa auta, tak da ce ostati na ovoj jednoj...Al eto posto vidim da ti imas viziju,ajde daj mi prijedlog ili prilozi sliku kako da uradim to "puno ljepse" ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top