Opel Astra F GSI Perla Blue

Opel Astra F GSI Perla Blue

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opel Astra F GSI

Hvala ljudi, gledao sam da bude u german styl-u,al da ipak izgleda malo drugacije od ostalih... :p ...
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

exterijer je extra,naljepnicu stavi onu prozirnu sa crnim slovima,na crnom autu se skoro ni ne vidi,a tu je;)
i ja mislim da bi ova plastika izmedju stopki bila bolja sjajna;)
astra je extra,premocna boja:cool:
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

Evo ga danas skinuo naljepnicu BIH i pofarbao komplet plastiku u crno, jer je bila izblijedila od sunca, tak da je sad koliko toliko priblizna sa stopama.. :)


Ovi dana moram skinut okvire i dvoslojnom trakom tablicu polijepit...
 
RE: Opel Astra F GSI

fino si ga sredio, super... ja bih ga jos malo u pod i zatamnio stakla i to je to.. i mozda nekad neke fele sa rubom.. i to je to... ;)
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

Ljubane, u pod ide, sigurno kako nema opruga kod nas za nju, tj ima al su poskupe, cekam info od kolege za komplet opruge i amore...A fele su se izmakle za zeru 9x16 i 7,5x16,al eto naletit ce josh sta valjda... A za stakla ne znam jos, radi milicije.. :)
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

Fino si sredio auto , samo naprijed ...:cool:;)

A sto se tice spustanja kontaktiraj Armina i Damira nabavit ce ti oni opruge i amortizere....:icon_smile:

Sretno u nastavku!
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

jaoooo ne mogu da vjerujem . skoro sam trebo uzet istu takvu astru samo 16 v . i imao sam u glavi potpuno isto je sredit kao ti . 10 put sam pregledo temu kontam zajebnacija neka :)
druze svaka cast prvo na auto , drugo na ukusu !
auto je odlicno , boja , stopke , volan . sve sve naaravno samo felge ubacit po mogucnosti 16ke 9 j mislim da nece bit dalje

evo loziona
[attachment=21202]
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

Hehe hvala kvatras, sa ove tvoje lozike mi se sviđaju fele i ovaj lip, koji ne mogu nikako da nađem... :) A da se ti ne zajebajes oko cuninga, evo podat cu ti ja svoju.. ;)

@vwfan... Heh druze tko zna, za sada sam imao zelju ovakvu astru uradit i evo i ta se zelja ispunjava,a kasnije cemo vidjet sto ce doci u ruke...
 
Član
RE: Opel Astra F GSI

veceras sam te vidio u gradu vozas se,muzika je tu,vec se po gradu prica "jes vidio kod jure Astre" plijeni paznju skoro pa ko Golf:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top